Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni?

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az 5 éves labrador keverék kutyámmal már 2 hete járjuk az állatorvost, mert elég rosszul van. Azzal kezdődött hogy legyengült, kezdett egyre többet lustálkodni és alig tudott feljönni a lépcsőn. Utána az étvágya is elment és habot hányt. Azután a nyála nagyon nyúlós lett és a légzése is inkább hörgés. Az orvos se tudja hogy mi a baja, de 5 injekciót is adott neki és jobban is lett, de most megint visszaesett. Legutóbb kedden voltunk a dokinál aki azt mondta hogy többet már nem kell menjünk, mert lejárt a kezelés, de ma megint olyan rosszul van mint az elején.. Valaki kutyájának volt hasonló problémája? Ha igen akkor megoldódott, csak ez a gyógyulási folyamat hosszú? Holnap szabadságra megyünk és már nem lehet visszamondani, de nem szeretném úgy itthonhagyni, hogy akár súlyos baja is lehet. Örülnék ha valaki tudna segíteni. Előre is köszönöm.
2017. júl. 9. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos érdemben nem tudok segíteni, de nem tudom elképzelni, hogy elmennék úgy nyaralni, hogy a kutyám/macskám láthatóan beteg, és még azt sem lehet tudni, mi baja van:(
2017. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:
100%
Rendes állatklinikára vinném, ahol kivizsgálják és meg tudják mondani mi baja van, és arra kezelik. Ha ez a mostani kezelés hatásos lenne, már jobban lenne a kutya. :-( Nem tudnék így elmenni nyaralni, hogy talán arra jövök haza, hogy nem él. :-(
2017. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

El kell vinni egy másik állatorvoshoz, aki kivizsgálja alaposan, nem csak úgy találomra ad injekciót (mire, ha azt sem tudja, mi baja?!).

Vigyétek jól felszerelt állatklinikára. Otthon semmiképpen ne hagyjátok így! Állatkórházban bent is tartják, ha megbeszéled velük (persze plusz pénzért), eközben kivizsgálják és kezelik is, míg nem vagytok otthon.

2017. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is állatklinikára vinném!

És tudom,hogy vártátok a nyaralást,de én

így nem tudnék elmenni sehová,hogy tudom,

a kutyusom beteg.:(

2017. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére úgy néz ki hogy helyrejön :) elvittük a dokihoz indulás előtt és azt mondta hogy majd ő vigyáz rá. Alaposan kivizsgálta és kiderült hogy lenyelt valamit ami megakadt a nyelőcsövébe és ezért volt az erős nyáladzás meg az étvágytalanság. Szerencsére sikerült "tovább küldeni" azt az akármit és nem kell műteni. :)
2017. júl. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!