Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 15 kg pedigree junior...

Egy 15 kg pedigree junior szaraz tap, meddig eleg egy labrador kolyoknek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok, sikerült megvenni az egyik legszarabb tápot. Ipari hulladék az egész.
2017. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem két kutyának kb. 20 kg száraztáp fogy egy hónapban, de nem Pedigree, és kérlek, hogy ne is azt vegyél, tényleg nagyon rossz minőségű.
2017. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Nekünk is Pedigree 15 kilós van,csak annyi a különbség, hogy németjuhász kutyánk van. Viszont nekünk egy hónapig elég:)
2017. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Spórolsz a tápon a kutya fejlődésének és egészségének kárára? Akkor minek kellett kutya, ha nem vagy hajlandó normálisan ellátni, normális eledellel etetni?
2017. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Semeddig .

Vegyél valami jobbat:

acana, orijen, happy dog supreme, Josera, il cane, farmina, N&D

2017. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Hasra ütve 1,5 hónapig.


De ez sajnos tényleg az egyik leggagyibb táp, ipari szemét szép csomagolásban. :(

2017. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Nekedcsakvalaki ***** válasza:
23%
A peddigre tényleg nem jó.Eleinte hülye fejjel mi is azt vettünk,de meg sem ette így váktottunk happy dog-ra ami nem olyan drága ,de a pennype is lehet kapni olcsóbb prémium tápot ami jobb a peddigrénél
2017. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem sporolni akarok ^.^ meg nem vettem meg se a tapot se a kutyat , mas reszt pedig azt hittem a pedigree jo minosegu tap , olvastam a web oldalat , meg egeszen gyakori , amugy akkor a hus darabkak a pedigreebol azok is szart sem ernek ?
2017. júl. 12. 18:34
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

A pedigree-t ne is vedd meg. 4% húst tartalmaz. Fő összetevője a vágóhídi hulladék (csőr, köröm, karom, toll, pata, szőr...) és a gabona. A kutyának egyikre sincs szüksége. Nincsenek benne húsdarabok. Ne a reklámoknak higgy, hanem olvasd el alaposan az összetevőit a tápoknak!

Hasonló árban elfogadható tápok pl. a Brit vagy Josera. Ha jobbat szeretnél, akkor Real Nature, Taste of the Wild, Orijen pl., de sok más jó táp van.

Itt tudsz rendelni például: [link]

2017. júl. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Hús darabkák egy fenét.4% hús és állati eredetű melléktermékek, azaz szőr, toll, pata stb és egy kis hús.
2017. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!