Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kan kutya kezelésére...

Agresszív kan kutya kezelésére van valakinek valami módszere?

Figyelt kérdés
2 kutyasulit kijártunk, járunk agilityre, ösztönkontroll tréningre, 3 vizsgánk van, az út szélén megáll, a kocsiból sem száll ki amíg nem kap rá engedélyt, az ajtón is mi megyünk ki először... Minden szabályt betartunk amit kell, rohadt jó kiskutya, mégis ha meglát egy kan kutyát, legyen az csivava vagy német dog, rögtön nekimegy, és szét akarja szedni. Már egyszerűen nem tudom mit kezdjek vele...
2017. júl. 12. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás nem ártana.

Illetve, hogy ilyen helyzetben is tiltható legyen, azt kellene még elérni nála.

2017. júl. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 éves korában lett ivartalanítva , most múlt 2 éves, semmit nem változtatott az ivartalanítás, sőt roszabb lett... Pont ez a problémám hogy nem tudom tiltani, mire észreveszem már támad is
2017. júl. 12. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Kutyatrénerre gondoltatok már? Házhoz megy és egyénileg rátok koncentrál, megfigyeli a kutyát ahogy természetesen viselkedik és hogy mi hogy váltja ki nála ezt az ingert. Egy próbát megér szerintem.
2017. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cerberos szocializációs egyéni foglalkozáson rakták helyre a mentett sharpei kanomat. Szintén ivartalan, de mindennek nekiment ami mozgott. Tökéletesen viselkedik ma már, a parkban simán el lehet engedni. Néha okoskodik a többi kannak, de sohasem támad.
2017. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak nehezen tudnám megoldani, kicsit pénzügyileg odavágott a 2 kutyasuli...
2017. júl. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!