Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e valahol olyan cane...

Lehet-e valahol olyan cane corso-t szerezni amelyiknek nem vágják le a fülét és a farkát?

Figyelt kérdés
Régen volt Dogue De Bordeaux-unk, igazából ugyan olyan kutyust szeretnék mint ő csak feketébe.
2017. júl. 12. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért a kettő közel sem ugyanolyan. De tenyésztőnél kell érdeklődni, elvileg nem vághatják már a kutyák fülét-farkát, szóval egy jó tenyésztőnél kapsz olyan kutyát.
2017. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Remélem azért nem vívok szélmalomharcot :)

Tehát láttam olyan kinézetű cane corso-t mint a bordeauxi, viszont azt elismerem, hogy nagy a szórás a cane corso-ba...

2017. júl. 12. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, de nem csak kinézetre értettem hanem temperamentumra is. :D De igen, a cane corso nagy divatkutya lett és a sok szaporító elég jól belekontárkodott, ezért kell jó tenyésztőt keresni. Szerintem ott találsz olyat aminek nem vágják, de sokszor amúgy is foglalózni kell kiskutyát, akkor meg tudod neki mondani hogy a te kiskutyádat vágatlanul szeretnéd.
2017. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Divat kutya nekem meg nem kell :)


Bordeauxi dog temperamentuma, stílusa, a nyers, ugyan nyugodt, szükség esetén agresszív vonása tetszik.

Másik ami még tetszik, közel se ez a fajtájú, újfundlandi.

Odaadó szerető társ, mindig egy nagy ölelésre vár :)


Világ életünkbe ez a két kutyafajta volt a családnál, ezeket ismerem olyan szinten, hogy bármikor elfogadnék egyet.

Sajnos a Bordeauxi dognál is elkezdtek kontárkodni, olyan rusnyákat látok, meg nagyon sokuk olyan ízületes mint az állat, meg sokról lehet hallani, hogy idegbeteg is... :/

Pár vérvonalat azért ismerek a bordeauxiból, hogy mit érdemes "beszerezni" :)

2017. júl. 12. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Illegális a fül-és farokvágás, szóval elvileg bárhol.
2017. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!