Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának milyen vitamimt adjak?

Kutyának milyen vitamimt adjak?

Figyelt kérdés
Béres taplalekkiegeszitot néztem, de egy 40kg kutyának elcsepegtetem pár nap alatt. (1csepp/testtomegkg) valami nagyobb kiszerelésű folyadékos taplalekkiegeszitot tudtok? Sajnos a tablettát nem eszi meg
2017. júl. 12. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen plusz vitaminra van szüksége a kutyádnak?
2017. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen étrenden van? Milyen a testalkata? Beteg/allergiás? Normális esetben egy prémium táp mellé nem feltétlen szükséges.

[link]

Itt érdemes körül nézni.

2017. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából semmi problémája, csak nagyon lusta. Illetve nem egy prémium tápot kap, hanem egy normál tápot /nem is a legolcsóbbat/ és szerintem nem jut a szervezete ezáltal megfelelő mennyiségű vutaminhoz
2017. júl. 12. 22:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Zöld kagyló kovonat
2017. júl. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocsánat. Szóval zöld kagyló kivonat
2017. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lustaság ellen nincs vitamin.

Bármilyen terméket is veszel, egy 40 kilós kutya adagja mindig nagy lesz.

Milyen fajta a kutyád? Mennyi idős? Nincs elhízva ?

2017. júl. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól mer vitamint adsz neki nem lesz pörgősebb. Ha a tápja nem prémium vagy szuperprémium akkor lehet hogy kell vitamin ha fejlődésben van de ha házi kosszttal kiegészíted akkor nem biztos. Nekem a doki nem engedte adni neki mivel prémium (már szuperprénium) tápot eszik és lehet a vitamintol besokalna és fejlődési zavar léphet fel.
2017. júl. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3 éves boxer. Nagy testű, szóval nem nincs elhízva. Lehet nimcs egészen 40kg. De 35 biztosan :)
2017. júl. 14. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!