Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért baj ha a kutya napiszint...

Miért baj ha a kutya napiszinten lépcsőzik?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mert elkopnak a porcok
2017. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
mozgáshiánya van!
2017. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám lumbágós lett a napi lépcsőzéstől. Random felsírt bárhol és bármikor, amikor épp megfájdult neki. Amióta nem kell lépcsőznie megszűnt a probléma.
2017. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekünk keverék tacsink van, ő is rohangál a lépcsőn fel-alá, naponta többször. Lezárni nem akarjuk, kinti-benti kutya, de olyan a házunk, hogy az előszobából már mindenhova lépcsőn lehet eljutni. Hallottam már én is, hogy a lépcsőzés nem tesz jót nekik, főleg a tacsiknak, de mégis mit lehet akkor tenni? Ez engem is érdekelne.
2017. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vantel ***** válasza:
Azért baj mert a gerince a természetestől eltérő terhelést kap egymás után naponta töbször. Pl ha kézenállva lépcsőznél annyit vagy csak gugolva közlekednél lépcsőn, akkor hamar jelentkeznének a betegség tünetei.
2017. júl. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vantel ***** válasza:
Utó irat, kis lépcsőzés nem árt nem is használ. Rövid időn belül sok és sokszor lépcső az ártalmas.
2017. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is lumbágós lett a lépcsőzéstől 2 éves korába amióta nem lépcsőzik rendben van.
2017. júl. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam, hogy csinálni kellene a kutyának fél lépcsőfokokat, hogy ne kapjon akkora terhelést, és akkor talán nem lenne problémája.
2017. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!