Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond? Ötletek a...

Mi lehet a gond? Ötletek a felvidításra?

Figyelt kérdés

1 hétig voltunk nyaralni(hétfőn jöttünk haza)és a kutyára a nagymama vigyázott.Amióta elment mama,a kutyus megváltozott.Nem ugrált és visítozott mikor hazaértünk(mindig ezt csinálja,még akkor is ha odamegyünk hozzá),kint fekszik és alszik,nem játszik velünk.Csak akkor örült,amikor sétálni mentünk.Voltunk állatorvosnál és semmi baja,szóval nem tudom,hogy mi lehet a gond.

Arra gondoltunk,hogy hiányzik neki a nagyi :/ Lehetséges lenne ?Hogyan tudnánk felvidítani ?Kifogytam az ötletekből...


A segítséget köszönöm !



2017. júl. 14. 14:17
 1/1 anonim válasza:
Beszélj hozzá kedves hangon ,próbálj vele játszani. Lehet ,hogy csak sok neki ez a felhajtás ,ha még pár nap múlva is ilyen ,akkor lehet aggódni (szerintem)
2017. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!