Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szettet vegyek szuka...

Milyen szettet vegyek szuka kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Krém színú 3 kg-os spitz szukámnak össze szeretnék állítani egy bőr pórázt, amitől szuper csinik lennénk a városi sétákon. De nem tudok dönteni, hogy milyen színt válasszak; maradjak a babarózsaszínnél vagy legyen inkább fehér?


Ilyen a rózsaszín:

[link]

[link]

[link]

[link]


A fehér meg ezekből lenne összerakva:

Póráz: [link]

Kakizacsi tartó: [link]

Dekoráció:

[link]


A rózsaszín nagyon csajos, de nem túl dedós? A fehér nekem komolyabb, de az meg nem lenne túl "üres, uncsi"?


Nektek mi a véleményetek?


2017. júl. 15. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Amelyik neked jólesik, a kutyát nem fogja érdekelni.
2017. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyik jobban tetszik, viszont az a bőr/műbőr póráz nem fogja sokáig húzni.
2017. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne kinézetre menj hanem minőségre.


Ezek a színes bőr,műbőr cuccok nagyon hamar tönkre mennek. Vettem egy műbőr rózsaszín hámot, fél évig bírta,nekem bichonom van.


Maradok a textil dolgoknál vagy ami tetszik az igazi bőr póráz,de viszont az nagyon drága. De 10 évig is kibírja. Egy kutyás ismerősömnek hunter márkájú bőrpóráza van 15 éve és még mindig ugyan olyan mintha új lenne,jó neki nagytestűje van.


De a minőség az minőség.


De ha neked van pénzed fél 1 évente pórázt venni akkor hajrá.

2017. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eleve nyakorv és ne Hám.

Inkább minőségibb cuccokat keress

2017. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most komolyan te társnak vetted a kutyát vagy valami kiegészítőnek amivel mencizhetsz. Láttam már ilyesmit az utcán de elhiheted nem az jutott eszembe először hogy jajj de cuki, hanem nemes egyszerűséggel kirázott a hideg. Bár ha te bohóckodni akarsz akkor csak csináld.
2017. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!