Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet fajtiszta...

Mennyiért lehet fajtiszta husky kutyát venni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 15. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Holló Gabriellának vannak most szép kölykei. Fogalmam sincs, hogy ő mennyiért adja, de egy kérdést megér.

A nagytöbbség 150 000 Ft-tól felfele. Az orosz-ukrán-fehérorosz és balkán térségben 800€ a bevezető ár szukáért, kan pedig 1000€. Nyugaton pedig 1200€ és 1500€.

Természetesen ez függ a vérvonaltól is de többnyire ezek a bevezető árak.

2017. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

2017-re azért tanuljuk már meg, hogy mit jelent a faj, és a fajta.


Faj pl: Kutya, macska, ló

Fajta pl: Husky, Sziámi (macska), Fríz (ló)

2017. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Szia:) az enyémet 35 e ft ért vettem:) de átlagban 60-45 e. között van az áruk :) de ha tenyésztőtől veszed akkor elkérik az árát.
2017. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
de én nyilván csak azért jutottam hozzá ilyen olcsón mert a kutyus a világ végén született és emiatt nehéz volt nekik eladni őket.:)
2017. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

14:28

Miért lenne különbség szuka és kan ára között?

Ált. nem a kutyák neme határozza meg az árat.



23:54

Azért jutottál hozzá olcsón, mert szaporítótól vetted. Amivel nem kellene dicsekedni és másokat is erre biztatni..

2017. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
27%

Mi az, hogy bevezető ár? :D Akciós, mint a tescoban? Légy erős, az oroszok többért adják, mint egy amerikai kennel.

A szuka meg a kan között csak a jófogásos szaporítók szoktak különbséget tenni.

A 35 ezres kutya nem azért annyi, mert világvége van, hanem mert törzskönyv nélkül, szaporítótól vette valaki, nyomokban huskyt is tartalmaz.

2017. júl. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen törzskönyv nélküli és nem nem tudjátok a kutya hátterét egy távpontot mondtam, baromira nem szaporító és a kutya teljességben fajta tiszta minden jellegzetessége meg van amit magába hordoz egy Husky. Ez vicces, részben tartalmaz aha persze :D akkor nem vettem volna meg, az apja törzskönyveztetett az anyja nem nyilván mind két szülőt láttam, és mert nincs papírja a kutyának nem azt jelenti h nem lehet fajta tiszta ;)
2017. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De, egy kutyának ha nincsen törzskönyve, akkor nem fajtatiszta. Én is állíthatom, hogy ez meg az vagyok, ha nincs róla papírom, akkor ki fogja elhinni? :D Szóval maximum fajtajellegű lehet.

A másik az, hogy az egy dolog, hogy szerinted meg a szomszéd Bözsi néni szerint szép husky a kutya... Egy hozzáértő is ezt mondaná?

2017. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
A fajtatariszta egy jogi fogalom amit a torzskonyv igazol.
2017. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!