Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cuki vagy ciki?

Cuki vagy ciki?

Figyelt kérdés

A neten láttam egy ilyen zacskótartó táskát és nagyon megtetszett az ötlet, mert felénk elég messze vannak egymástól a kukák és kissé kellemetlen a használt kutyapiszkos zacsit cipelni. Ebbe tudnám tárolni a tiszta és a piszkos zacsit is.


De ezt amit találtam, szerintem bazi drága:

[link]


Úgyhogy nézelődtem és találtam két pár száz forintos verziót.

[link]


[link]


Ti melyiket vállalnátok be? (amúgy kistestű kutyám van, kb annyit se termel, mint egy macska)


2017. júl. 16. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ezek csak a tiszta zacsik tárolására vannak?
2017. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem. Ez csak arra jó, hogy még valamit összeszarozz vele. Én simán fogom a zacskót és addig sétálok, amíg kukát nem találok. Egyáltalán nem ciki. Szerintem ez a ciki, hogy a szart még belet teszed egy "retikülbe"...
2017. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egy 200 forintos esetében szerintem tök mindegy. A zacskóba úgyis be van csomagolva a cucc.
2017. júl. 16. 13:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
:D :D
2017. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából az első alkalomig jó is lesz. Utána átveszi a szagot, és dobhatod ki ezt is ugyanúgy.

Hordj magaddal papírzacskót a sima mellé, az nem látszik át, ha ciki a zacsit lóbálni...

2017. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem veszi át a szagot, mivel eleve nem kakil orrfacsaró büdöset a kutyám, illetve a zacskóból sem terjed ki a szag. De ha át is venné, hát bumm, öblítős vízzel kimosom.


Most miért lenne jó a cuccos zacskót több méteren át lengetni, mint beletenni egy 200 forintos táskába? A kezem is szabad marad, mert ezt rá lehetne tenni a pórázra.

2017. júl. 16. 13:45
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Hülye ötlet, de amúgy ezek sima neszeszerek, csak az egyik pont kakimintás. Te dolgod.
2017. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi szaga minden kakinak van és ez pont elég ahhoz, hogy a táska átvegye a szagot. Én személy szerint gusztustalanabbnak tartom táskában hordozni, mint zacskóban.
2017. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a pár száz forintos verzió nem kutyaszaros zacsitartó, pláne nem szartartó.

Ez egy ilyen kicsi pénztárca aprópénznek. Nem kaksira találták ki, de ha te ebben szívesebben hurcolod, részemről oké. :D

2017. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se tenném külön kistáskába a kakis zacskót, de ha neked így jobb, a h&m-ben, stradivariusban stb rengetegféle ilyen kis nesszeszert vagy pénztárcát találsz, mert ezek lényegében azok.
2017. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!