Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csirkementes junior száraztáp?

Csirkementes junior száraztáp?

Figyelt kérdés
Van olyan JUNIOR (10 hónapos korig adható) minőségi száraz kutyatáp, amiben nincsen csirke? Royal Canint kapott a kutyus, de van benne csirke, és vakarózik tőle. Select Goldból találtam bárány-lazac-burgonya kombót. Van olyan jó, mint a Royal Canin? (Egyáltalán jó a RC, vagy csak a marketingje.? ) Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 17. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A rojal egy sz@r. A select gold bárányos jó, én is azzal etettem a kutyám kiskorában. Én meg vagyok elégedve vele. Most happy dog neuseelandot kap, mert semmi csirke nincs benne.
2017. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak a marketingje jó. Ami ajánlok az a Brit Care Puppy All breed. Csirkementes, bárányos-rizses táp, 40% hússal. 12 hónapos korig adható, bármilyen fajtájú kölyökkutyának, de van kimondottan nagytestűeknek való is (ha olyan kutyusról van szó persze) az Junior Large breed néven fut. 1200ft/kg körül van az áruk. Mi mindig a Petissimo.hu-ról rendeljük.
2017. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Royal Caninnak csak a marketingje jó, amúgy tiszta kukorica, ízfokozó az egész.

Én a Select Goldot se tartom valami jó ár-érték arányú tápnak. Olyan 1600 ft körül van kilója, ennyiért már veszel olyan tápot, amiben hús van a legtöbb és nem burgonya (mondjuk még mindig jobb, mint a kukorica, gabona).

Én a N&D tápokat tudom ajánlani. Van belőle csirke mentes. Bárány és áfonya. Ez van gabonamentesben (1600ft/kg), sütőtökösben (gabona helyett sütőtök van benne, 1600ft/kg) és alacsony gabonatartalmúban (1200ft/kg). A mi kutyánk sütőtököset eszik, nagyon szereti.

A sütőtökös:

[link]


Én egy allergiás kutyának nem ajánlom a Brit premiumot. Fenntartó tápnak elmegy egy egészséges kutyának, de közel sem olyan jó, mint amilyen felkapott lett mostanában (főleg itt gyakori kérdéseken) .


Van még a Taste of the wild pacific stream puppy:

[link]

Remek táp remek áron. (1200ft/kg) Csirke, gabona mentes.


Esetleg a Taste of the wild high prairie puppy:

[link]

Ez is szuper.


Ha pedig megengedhetitek magatoknak akkor ajánlom az Orijen tápokat, ez a halasuk (minden életkornak megfelelő):

[link]

Piszok drága, de világ első táp. A maga 3000ft/kg árával nem sok mindenki etet ezzel.


Remélem tudtam segíteni :) !

2017. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző. Én a Brit Care-t ajánlottam, nem a Premiumot. :)
2017. júl. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, tudom, láttam, hogy Te a Caret ajánlod. Én meg a Premiumot nem ajánlottam.
2017. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!