Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 kg-s kutyának mekkora...

13 kg-s kutyának mekkora etető/itatótál kell? Ti honnan rendeltek játékot, tálat, fekhelyet az állataitoknak?

Figyelt kérdés

A kutyus már nem nő nagyobbra.

Ezek közül melyik tál lenne jó neki?

0,45 l, Ø 20 cm

0,7 l, Ø 21 cm

0,9 l, Ø 23 cm


Lenne mégegy kérdésem. Ti honnan szoktatok rendelni cuccokat (fekhely,tál,fésű,játék,táp) az állataitoknak?

Én csak a petissimo-t és a zooplus-t ismerem.



2017. júl. 17. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a legnagyobbat venném, de ez igazából lényegtelen.

Rendelni a Zooplus, Petissimo a legjobb, mint írtad. ha esetleg nem rendelni szeretnél Fressnapf, vagy Pepcoban vannak jó cuccok (játék, tál, pléd meg egyéb ilyen felszerelések) olcsón. Ha megoldható akkor akár ebayről is lehet rendelni, sok cucc van, nagyon jó áron.

Talán még:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Az, hogy ezek az általam linkelt oldalak mennyire megbízhatóak, nem tudom. Nekem csak a Zooplussal, Petissimoval van tapasztalatom.

2017. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi mindig rendelünk a petnetről nagyon meg vagyok elégedve minden hónapba rendelünk gyorsan kijön 2 3 nap és jók a termékek vannak akciók sok választás méretek szinek stb nagyon jó.csak ajánlani tudom. :D
2017. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak. Ment a zöld kéz! 👍
2017. júl. 17. 16:07
 4/5 anonim válasza:
Cupak.hu
2019. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2019. nov. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!