Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Butaság magamnál tartanom az...

Butaság magamnál tartanom az albumot?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja el kellett altatni a kutyámat, és én nagyon szerettem, még most is sírok miatta mert 8 éves korom óta velem volt, most 21 vagyok.

Van egy fotóalbum és mindenhova magammal viszem, benne van a táskámban. Nem mutogatom csak nálam van.



2017. júl. 18. 11:30
 1/2 Cheese Pancakes ***** válasza:
Ha téged megnyugtat hogy nálad van akkor tartsd magadnál szerintem. Hidd el engem nem zavar.
2017. júl. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha neked jó, hogy veled van, akkor nincs baj vele, de szerintem lehet, hogy könnyebben túl tudod tenni magad rajta, hogyha nem hurcolod magaddal az albumot. még ha nem nézegeted, akkor is a mérete, fogása, puszta érzete, hogy ott van is eszedbe juttatja és nem engedi begyógyulni a sebeket. el kell engedned, nem gyászolhatod örökké. mindig hiányozni fog, de nem béníthat meg örökre ez az érzés.
2017. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!