Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat sétáltattam és...

Lallerrrr kérdése:

A kutyámat sétáltattam és közben elilult a nyelve meg fura hangot adott ki nagy nehezen jól lett lehütöttem. De amúgy is röfög ha nem erőltetem mi lehet a baj vagy ez nem baj?

Figyelt kérdés
2017. júl. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Röfög... Gondolom rövid orrú valami (ezt nem írtad) Azok nehezebben kapnak levegőt, ha kifáradnak. Most nagyon meleg van... Nem tesz jót a kutyának ha sétáltatod. Vidd reggel vagy este. Az út is forró. Hogy baj e? Baj... Baj hogy szerencsétlennek egy ilyen idióta a gazdája!
2017. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ellilul a nyelve, akkor nem kap elég oxigént. Ne nyakörvet, hanem hámot használjatok és csak este és reggel sétáljatok
2017. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy sétál? Engeded, hogy húzzon? Nincs szívproblémája? Epilepsziája? Milyen melegben, hol ény mennyit sétáltatok?
2017. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!