Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy két hónapos tacsko csivava...

Egy két hónapos tacsko csivava keveréket ki lehet tenni az udvarra, ha csak tegnap hozták?

Figyelt kérdés
Vannak nagy macskáink. Bántanák őt? El tud szökni? Vannak kis rések a kerítésen. Hosszu láncra már tilos kikötni? Én nem értek ehhez, a kutya sem enyém, de nekem ez nem tettszik:(

2017. júl. 19. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Több szempontból sem célszerű:

1. Nem, nem lehet tartósan kikötni.

2. Igen, a macskák bánthatják.

3. Igen, elszökhet.

+ Nem fog kötődni (miért is tenné, ha egyből "kicsapják" a kertbe és magára hagyják?)

2017. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy 8 hetes kiskutyát nem szabad tartósan kint tartani az udvaron, főleg nem egy ilyen kistestű kutyát. Kicsi, rövidszőrű felnőtt korában sem lehet majd udvaron tartani.

Házba való, ha ezt nem tudjátok neki biztosítani, miért vettétek magatokhoz?

Elképzelhető, hogy bántanák őt a macskák, de nem gyakori az ilyen. Igen, el tud szökni és el is fog, ha csak ki van csapva az udvarra és semmi séta, semmi foglalkozás. Igen tartósan kikötni tilos. Akármilyen hosszú a lánc és eleve, ki az a szívtelen ember, aki egy kis 2 hónapos kutyát ki kötne az udvarra. Minek kellett nektek kutya, mikor 0 hozzáértéssel, az alap dolgokkal sem vagytok tisztában? Egy kutya legalább akkora felelősség, mint egy kisbaba (ha nem nagyobb) .

2017. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem kellett...a felnött idiota tesom hozta. Én is ezektől aggodtam kb amit irtatok
2017. júl. 19. 16:35
 4/14 A kérdező kommentje:
Tegnap még bent volt és minden olyan szépen hangzott, de mivel össze piszkitott náluk mindent ma beszervált egy kutya házat és kirakta:((
2017. júl. 19. 16:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem, akkor amit írtam, a tesódnak szól, továbbítsd neki ha kérhetem.
2017. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Beszélek vele..:(
2017. júl. 19. 16:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ne basszátok mar el szerencsétlen kutya életét már az elején... Adjátok oda valakinek, aki kutya módjára bánik vele és szeretni fogja.
2017. júl. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lehet a háta mögött keresek neki jó gazdit, mert nem lehet vele beszélni. Megverném legszívesebben.
2017. júl. 19. 17:26
 9/14 A kérdező kommentje:
Szemét lotyo. Ráadásul jukak vannak itt ott a kerítésen.
2017. júl. 19. 17:30
 10/14 bollocks ***** válasza:
Hát egy ekkora kutyát akár a szomszéd macska, akár egy bagoly simán le tud vadászni, ezért nem célszerű, a többi érvet már előttem felsorolták.
2017. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!