Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának lehet adni, jutalom...

Kutyának lehet adni, jutalom falatként mazsolát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 00:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért ne lehetne? :D
2010. máj. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Egy kérdezö kiskutyája kb 50 gr. mazsolátol pusztult el kb 2 nap alatt!


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:44

2010. máj. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2010. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A mi tacskónk mindig lelegelte a szőlőink alját. Látszott mindig a szint, ameddig elért. Sose volt semmi baja tőle, 13 éves korában pusztult el rákban.


Ettől függetlenül aggasztó amit itt mások írnak, szóval lehet hogy nem érdemes kísérletezni. Én magamtól nem adtam neki szőlőt egyébként.. ő kiszolgálta magát.

2010. máj. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szőlő és a mazsola MÉRGEZŐ a kutyákra nézve!!!
2010. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudják, hogy mi okozza a szőlőmérgezést, és nem is minden kutya érzékeny rá. De nem érdemes kísérletezni vele, mert ha a tied mégis érzékeny, akkor vége! Amúgy az enyém is képes naponta több fürt szőlőt lelegelni, de persze az sem mindegy, hogy 2 kilós kutyáról van szó vagy 70 kilósról. Az enyém már hetek óta legelte a szőlőt, mikor olvastam, hogy nem kéne, úgyhogy mázlink volt, hogy ő nem érzékeny rá.
2010. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nemtom én kutyám szereti...vagyis mikor eszek akk ha nem adok neki akk kiszolgálja magát de ez kutya függő megf a jelek szerint mérgező szokás is számára, de sztem ha napi 10 db mazsoláról van szó abba még egy kistestű kutya se hal bele (pl tacsi, pincsi ilyesmi, az ok h a túltenyésztett dögök mint a westie v yorki beledöglik de sztem a normális és nem divat fajtáknak nem lesz baja tőle, gondoljunk csak bele...középkori kutyák a szőlősklertben...tuti nassoltak xD kutyából vannak szal 100% nasiztak szőlőt v épp mazsolát ha találtak...)

és valszeg azért írtad a kérdést mert a kutyud szereti a mazsolát, am kérdezd meg állatorvost hogy mennyire mérgező a kutyusoknak a mazsola azt ennyi...

2010. máj. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet !


Ahogy egy kedves válaszoló írta hogy egy kiskutya elpusztult miatta így igaz

alá is támasztom : http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__378629-mitol-..

2010. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos vagyok. A kutyák nem ehetnek szőlőt, így mazsolát sem. Számukra mérgező nagy mennyiségben. De kicsit se egyen.
2010. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Akkor, nem kap!
2010. máj. 22. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!