Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyások miért hiszik azt,...

A kutyások miért hiszik azt, hogy csak az övék a közterület?

Figyelt kérdés

A minap történt velem az alábbi eset: Egy játszótér melletti járdán sétáltam és az útmenti padon űlt két nő és a pad mellett egy kutya, amely elkezdett rám ugatni és felém közelíteni. A kutya gazdája, vagyis az egyik nő elintézte annyival, hogy "nem bánt". Javasoltam neki, hogy tartsa pórázon az állatot, mivel erre jogszabály is kötelezi azon a településen, ahol lakunk. Erre felmutatta a pórázt, hogy itt van a táskájában. Mondtam neki, hogy sokra megyek vele, ha táskájában van a póráz és közben megtámad a kutyája. Nem nagyon foglalkozott velem, nem értem, hogy sok kutyatartó miért nem veszi tudomásúl, hogy nem mindenki szereti a kutyákat, és rájuk is tekintettel kellene lenniük.


30f/meleg


2017. júl. 19. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit off, de miért írod oda, hogy meleg vagy? Nem hinném, hogy sok köze lenne a kérdéshez. 17f/hetero ._.
2017. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Elnézést, csak megszokásból írtam ki, mivel legtöbbszőr olyan kategóriába írok ki kérdéseket, ahol releváns a kor és a szexuális orientáció.
2017. júl. 19. 19:47
 3/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem minden kutyatartó ilyen,neked ebben a helyzetben maximálisan igazad van/volt. Az tény,hogy sok felelőtlen gazda nem bírja megnevelni a kutyáját,mert ha meg lenne nevelve,nem rohangálna idegen emberekhez.

Megjegyzem,szerintem a nő is elég bunkó volt :D

12 /L ( ez egy tök felesleges tény.. )

2017. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig pórázon sétáltatom a 2kg.os kutyámat.Én a gyerekesekkel állok háborúban ez ügyben,mert úgy gondolják övék a világ.
2017. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Bunkók vannak kutyásból és kutyátlanból is. Te most egy kutyással találkoztál. Nem volt gyerekszobája.

A múlt hétvégi kutyaóvoda foglalkozáson pont ezt magyarázta az oktató (nekünk, nem a kutyáknak), hogy nem megengedhető, hogy egy kutya fenyegetően közelítsen bárki felé. A mérce pedig nem az, amit én tudok a kutyáról, hanem amit a szembe jövő érez. Szükség esetén meg kell fogni, pórázra kell venni...

2017. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

És ha rajta lenne a póráz, mi lenne? A legtöbb pitsa csak dísznek rakja rá.

Nem egyszer történt már velem olyan, hogy biciklivel mentem az utcán és a járdáról elém ugrott egy kutya/ jött volna elkapni a lábamat, pedig pórázon "vezették" őket..

2017. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Annyira nem szeretem aki valami egy eset alapján általánosít. Ki kell hogy kérjem magunknak, "kutyásoknak", ezt a tényt, nem mindenki ilyen, akinek fontos a kutya és családtag az igazán megneveli. Te sajnos egy pont rossz emberrel találkoztál.

Én egyébként pont ugyanígy vagyok a kisgyerekekkel (mint ahogy már előttem is írták), na náluk viszont sokkal nagyobb általánosságban igaz az hogy mindent megengednek nekik a szülők, azt hiszik az én kutyám az ő gyerekükért van, az releváns hogy ők megsimogathatják és nyúzhatják.

2017. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Mik vannak....


30N/heteró (Mert fontosnak tartom kihangsúlyozni)

2017. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%

Én a 4.kommentelővel ertek egyet,2anyuka tolja a babakocsit,persze pont ugy hogy a fűbe kellejen menned,ahol meg kutyaszarba lephetsz!

Ha szólsz az anyukának hogy nem kellene az egesz jardat elfoglalni akkor megsértődik,mert ugye neki gyereke van,Ő a valaki!A legjobb az volt mikor 3anyuka,a 3babakocsijával az egész fő utcát elfoglalta!Persze ne ilyen kinais szar babakocsira gondoljatok!Valami helyi gengszter felcsinalta aztan veri magat a lotyója(1év se kell aztan persze egyedül neveli a gyerekét)

2017. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
53%
Szinte ugyanazt akartam írni, mint a #9.
2017. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!