Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha már a második napon...

Az baj ha már a második napon rá paskoltam a kiskutyára?

Figyelt kérdés
A kiskutya egész este nyüszitett a kenelbe amibe csak aludni teszem be, èjjszakára. Rá paskoltam , azóta csendbe van, de bűntudatom van. 😞😞

2017. júl. 19. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen kennelbe? Ugye nem kint, egyedül, a kertben???
2017. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a kertbe, a teraszon egy kis elkeritett rèsz.
2017. júl. 19. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát magyarul ki van rakva a kutya, egyedül az éjszakába, akit most választottak el az anyjától. És csodálkozol, hogy sír. Te meg még meg is ütöd...


Szerencsétlen fél egyedül, ha nem esne le. Miért nem veletek alszik??

2017. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bűntudatod, az első hetekben még a kinti kutyának szánt (és alkalmas) kiskutyákat is magunkhoz közel kell tartani, hiszen hogy éreznéd magad kisgyerekként ha elszakítanának az anyukádtól és testvéreidtől aztán kiraknának az udvarra? Már most az elején megfélemlítéssel neveled ami a legrosszabb.
2017. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne tedd ki őt egyedül, lelkileg borzasztóan megviseli. A későbbi jellemét is befolyásolhatja ez!


És legfőképp ne büntesd ha sír, ilyenkor van a legnagyobb szüksége a szeretetre és az új falka közelségének érzésére.


Milyen korú kutya? És van meleg kuckója amibe behúzódhat?

2017. júl. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekedet is vered majd ha sir?
2017. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kinti benti kutyám van, nagy testű. Mikor hazahoztam fél évig bent volt velünk, mert olvastam hogy a kötődés nagyon fontos. Az más kérdés, hogy bent ragadt ezek után, de legalább szépen megtanult bent viselkedni.Tudja ha bejön akkor lefekszik és ennyi, max körbejárja a terepet. Nem szabad ilyen pici korban megütni, ha nem tudnád rengeteg türelem kell a baba kutyákhoz, és még nem jött el a fogzás, akkor mi lesz? Agyonveritek?Szerintem olvass utána kölyök kori viselkedésnek, hogy kicsit felkészültebb legyél.
2017. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát elég fura egy kapcsolatotok lesz azt meg kell hagyni. Szegény kicsi. Nem rég szakították el az anyjától, a testvéreitől, teljesen új helyre került és egész nap csak ki van csapva a kertbe. Amikor hangot mer adni a magányosságának akkor is csak verést kap. Igen, fel kell állítani a szabályokat, de az ok nélküli verés nem a szabályok felállítása.

Már sokan leírták, de azért én is megismétlem. Egy kicsi kutyusnak még bent van a helye, a gazdái mellett. Nem muszáj magunk mellé fektetni az ágyba és betakargatni selyemtakaróval, de miért nem aludhat az ágy mellett egy régi pokrócon? Hidd el, akkor nem rendezne ekkora hisztit. Minél többet van veled, annál jobb lesz a kapcsolatotok, de ha bünteted amikor társaságra vágyik, nem igen fog ragaszkodni hozzád. Mellesleg a kiskutyákat SZOKTATNI kell az egyedülléthez, fokozatosan. Nem azonnal kicsapni a kennelbe (legyen az akárhol) .

2017. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!