Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A képen látható kutya lehet...

A képen látható kutya lehet részben németjuhász?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 19. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet. Az igazság majd olyan 7-8 hónapos korban kiderül.
2017. júl. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Lehetséges. De elég rossz állapotúnak néz ki. Mégis honnan származik és miért nincs normális állapotban?
2017. júl. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet.
2017. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer megkérdeztem egy ismerősömet, hogy ki számít cigánynak. Azt mondta, hogy az, aki annak vallja magát.

Ebből kiindulva ha a kutya németjuhásznak vallja magát, akkor annak kell elfogadni.

2017. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem a kutya zavar, vagy hogy honnan van, hanem az hogy miért kell fojtónyakörv egy akkora kutyára? Ez már inkább ezerszer égetőbb kérdés, ha nem tűnt volna fel senkinek...
2017. júl. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Esélyes, hogy igen. Kicsit tényleg soványkának tűnik, volt már féreghajtva?

Hogy korai-e a retriver póráz, azt nem én szeretném eldönteni, de végülis, ha normálisan használja a gazdi, akkor nem akkora probléma, bár megjegyzem, én soha nem használtam se fojtót, se ezt.

2017. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Kedves #5 válaszoló!

Tudj küldönséget tenni fojtónyakörv (ami lánc) és egy retriever póráz között. Lehet, hogy ugyanúgy néz ki, és azt gondolod , hogy ugyanazt a célt is szolgálja, pedig nem. Svédországban dolgoztam vadászkutyákkal, és ott már egész kölyökkortól használtuk több okból: könnyen fel és levehető, illetve nagyon egyszerűen, pontosan lehet korrigálni vele a kutyát, valamint 8ast formálva belőle haltiként is használható.

Minden ilyesmi eszköz, még az e-collar is ésszel használva nagyon hatékony kiképzőeszköz. Kiegészítője a pozitív megerősítéses képzésnek valamint a klikker tréningnek. "Csak kolbásszal nem lehet kutyát képezni" (legalábbis nagyon keveset) mondta egy mentőkutya-kiképző egyszer nekem.

Semmi nem fekete és fehér. Egyik eszköz sem jó vagy jobb a másiknál. Tudni kell használni. És jelen pillanatban nem vagy birtokában annak az infónak, hogy az adott gazda hogyan használja. Mjad ha tudod, hogy rosszul, akkor elkezdhetsz ítélkezni és pálcáttörni.

2017. júl. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképp német juhász.

Honnan van?

2017. júl. 20. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Csak be ne kapjál. Ezen az oldalon nehéz eligazodni, hogy melyik kérdéshez érkeznek értelmesek és melyik kezd el rángatózni azon, hogy a kutya szaporítós. Na most én ennek megfelelően állok neki válaszolgatni, hogy általában az utóbbi megy.

Kivételesen itt normális válaszok jöttek, amin meg is lepődtem, az információdat pedig köszönöm, utána fogok nézni, bár én hám párti vagyok.

2017. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Én sem értem azt, hogy ilyen pici baba kutyának minek fojtó póráz?????? Nagyon hülyék az emberek. Komoly sérülést okozhatnak egy ekkora kutyának.
2017. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!