Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kánaán kutya milyen kutya?...

A kánaán kutya milyen kutya? Vannak tapasztalaitok?

Figyelt kérdés

A magyar leírásoknál azt olvasom, hogy kifejezetten agresszív...

Az angoloknál, hogy bár az idegenekkel és más állatokkal bizalmatlan, még könnyen tartható kutya. Állitólag jó lakásba és a kicsit hosszabb egyedül léteket is tolerálja. Az angol leírásoknál sokszor első kutyának is nagyon ajánlják.

Bár egyenlőre nem szeretnék kutyát, valamint úgy sejtem magyar tenyésztők nincsenek ebből a fajtából, de elkezdett érdekelni.


Ti mit tudtok róla, van valami tapasztalatotok vele?



2017. júl. 20. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon szép kutya hát lehet hogymar azt az oldalt nézted de Wikipédia nezdmeg amúgy agresszív de lehet odaodo is + harci kutya hát én még nem találkoztam vele élőben talán könyvekben olvastam róla
2017. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ja, elvileg kevesebb mint 3000 van belőlük. Amúgy lengyel és angol kennel is létezik, csak az a bajom hogy valahol jó első hobbikutyának jellemzik, valahol pedig nehezen kezelhető munkakutyának... :/
2017. júl. 20. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
:-\
2017. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!