Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya rendelés interneten...

Kutya rendelés interneten keresztül külföldről?

Figyelt kérdés

Én a jófogáson találtam ma egy hirdetést, irtam egy emailt az eladonak, kiderult hogy nem magyar,elvileg angliaban el es onnan kuldené nekem a kutyust.azt irta ő nem eladja hanem elajandekozná a kutyát igy a szállítási költsegen (25000ft) kivul mast nem is kell fizetnem.azt irta nem megadom az adataimat ő regisztrálja a kutyát a nevemre es egy kisallat szallito iroda vagy ilyesmi majd felveszi velem a kapcsolatot es majd meg mondjak hogyan tudok fizetni...

Az a kerdesem lenne nekem is hogyha nem azt a kutyat kapom, és nem veszem át illetve nem fizetem ki ,akkor mi fog történni?visszakuldik ahonnan jott,vagy kotelezo atvennem es kifizetnem?amugy semmit sem tudok a hirdetőrol csak egy email cimet..



2017. júl. 20. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
És te ennek bedőlsz? Elutalni kell a pénzt aztán viszlát se kutyád se pénzed nem lesz. De te tudod.
2017. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Atyaúristen mekkora baromság ez már :D
2017. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Platypus ***** válasza:
100%
Gratulálok, belefutottál az egyik leggyakoribb internetes csalásba. Pontosan annyira reális, mint a nigériai levél, a kutya sosem létezett, csak a lopásról szól az egész.
2017. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pfff ez nagyon sántít.. inkább hagyd. Eleve ott szarta el hogy angliai. Ott jobban találna vevőt ha ez igaz lenne, miért szállíttatná ide. Ne adj meg semmit neki és ne utalj pénzt.
2017. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Platypus ***** válasza:
100%
2017. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod hogy nem azt a kutyát kapod, mert semmilyen kutyát nem fogsz kapni. Ez egy közismert csalási forma.
2017. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Irtam neki hogy anyum is londonba lakik adja meg a cimet nevet meg telefon szamat hogy anyum elmenjen lecsekkolni a kutyát es ha minden ok ő elhozza ..még nem érkezett válasz :D
2017. júl. 20. 20:14
 8/12 A kérdező kommentje:
Amugy megkaptam az emailt a kisallatszallitó cegtol is ... :D 1 napom van befizetni a 25ezret WESTEN UNION hahaha jo gondoltam hogy kamu de na csak megprobáltam hátha de ez mindent elárult .. köszönöm a kommenteket főleg a linket, még nem is hallottam errol a csalásról :)
2017. júl. 20. 20:18
 9/12 A kérdező kommentje:

Íme az email a kisállat szallito irodátol MAGYARUL :D



GLOBY PET AND ANIMAL RELOCATION

UNITED KINGDOM


Szállítási szolgáltatások és háziállatok szállítása

Szállítási információ és a kölyke szállítása


Berni pasztor kölyköt úton Magyarorszagra



ÜDVÖZÖLJÜK AZ ÉRTESÍTÉSRE E-MAILEN



ENGLAND, LONDON



A kiskutya foglalási információi


Kedves ügyfél,


A bérni pasztor kennelünket ma lefoglaljuk, és közvetlenül az Ön házához szállítjuk. Ez a foglalás 1 napra érvényes, ami azt jelenti, hogy a pénzt a repülőjegyre kell küldenie, hogy a kiskutya



Feladó


Nevek: Jessica Williams


Ország és küldő címe: London, Anglia


E mail: jesicawilliamsb@gmail.com



Kézbesítés


Az otthoni kiskutyákért felelős kisállat fuvarozó Mr. Douglass Peter


A felszállás időpontja és időpontja: (hétfő) a londoni repülőtérről


A kézbesítés dátuma és időpontja: (hétfő) otthonában



Fizetés


NB:

Minden £ 500-nál kisebb összeget a British Kamerun lévő fejlesztő fiókunknak a Western Union Money útján kell kifizetni az alábbi címen


Név: Chick pythias chefor

Város: Douala

Irányítószám: 0237

Ország: Kamerun

Összeg: £80

Bank : Western Union



HOGYAN KELL FIZETÉS A WESTERN UNION-val?



küldött pénzt online Western Union nagyon gyors és megbízható. ez mindössze körülbelül 5 percig maximális és a transzfer kész.



Western Union általában megtalálható a Postabank, vagy ha valaha is látni ezt logo



- Megy egy WESTERN UNION ág az azonosító és a készpénz.



- Kérheti a küldő űrlap



- Olvasható formában gondosan és teljes hiba nélkül.



-

- küldje el az űrlapot a személyes dokumentumok és a pénz.



-hogy a nyugtát és hagyhatja



-

N/B


Amikor megérkezik a WESTERN UNION irodában, nem mondd el nekik, hogy az Ön által küldött pénzt a vásárlást, mert extradíjakat, a WESTERN UNION online vásárlás. ha arra kérik az ok azt mondják, hogy ez egy ajándék, így nem kerül külön díjatonline vásárlás



legközelebbi Western Union üzletek szerte a helyét



BAV 31


Boldog Sandor Istvan

Krt 8Szolnok,

Szolnok5000

+36-1-2358484


NORTHLINE KFT


Matyas Kiraly Rd 29.Interspar

Szolnok,5000

+36-1-2674369


EXCLUSIVE BEST CHANGE


Ady E U 28 APlaza

Szolnok,5000

+36-56-506515



AMENNYIBEN A PÉNZ HOZZÁADÁSA KÉRJÜK, KÉRJÜK A KÖVETKEZŐ INFORMÁCIÓKAT



1. A TELJESÍTMÉNY TELJESÍTMÉNYEI ...........................


2. A PÉNZÁLLÍTÁS SZABVÁNYÁNAK SZÁMA (MTCN) ..............



VAGY EGYSZERŰ VIZSGÁLAT ÉS CSATLAKOZTATÁS A PÉNZES ÁTVITELI VÉTELRE.


Főtitkár


BIZALMAS MEGJEGYZÉS:Ez az e-mail üzenet, beleértve a mellékleteket is, csak a szándékolt címzett (ek) használatára szolgál, és olyan információkat tartalmazhat, amelyek kiváltságosak, bizalmasak és tiltva vannak a jogosulatlan közzétételhez az alkalmazandó jog szerint.Ha Ön nem az üzenet címzettje, akkor ennek az üzenetnek a terjesztése, terjesztése vagy másolása szigorúan tilos. Ha hibaüzenetet kaptál, kérjük, értesítse a Szolgáltatást válaszüzenetben, és megsemmisítse az eredeti üzenet összes példányát

2017. júl. 20. 20:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jóóóó nagy orbitális kamu, ne utalj semmit. :D
2017. júl. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!