Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fogad be egy ilyen kutyát?...

Ki fogad be egy ilyen kutyát? Még a menhely sem, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves nagytestű kutyánk, annó tenyésztőtől vettük, de a tenyéaztő már nem él szóval ő kizárva.

A kutya élete első 4 évében teljesen jól volt, aztán most egy éve egyik napról a másikra elkezdett menni a hasa meg hányt, elvittük orvoshoz, megvizsgálta, kapott infuzioz meg valami bogyót és haza küldött. Na ez a hasmenés, hányás kb minden nap van azóta is. Azóta már számtalan orvosnál voltunk, számtalan dolgot kipróbáltunk, tápváltástól kezdve az alternatív dolgokig, mindent, de semmi.

Most a sokadik orvos utan a diagnózis az, hogy a tápanyag igen kis részét veszi csak fel a szervezete, tehát keveset szív fel. Emiatt infúziót és vitaminokat kap, vénásan.

Ez heti 2 utat jelent az állatorvoshoz + kezelési költség ez rengeteg pénz, én közben elvesztettem az állásom és nem tudjuk fedezni a kezeléset. Annyit keresgéltem neten, de nem találtam ilyen betegséget egy fórumon sem. Annyura kiváncsi lennék egy sorstárs véleményére, tanácsára :(



2017. júl. 20. 23:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ami kimaradt, hogy sem anyagilag sem emberileg nem birom ezt. Napi szinten hányást vagy f@st takarítani, amikor írtózom a hányástól...

Nem birom már. :(

Az elaltatás még egy opció, úgy nem szenvedne tovább.

2017. júl. 20. 23:48
 2/11 anonim válasza:
100%
Szegény kutya. Én elaltatnám, az lenne szerintem a legkegyesebb vele szemben. menhelyen hamar elpusztulna így, és nem hiszem, hogy bárki rövid időn belül így befogadná.
2017. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Lehet hogy hujeseget írok most láttam meg ezt a kérdést úgy hogy ide jöttem mert láttam hogy 0 komment van igazából lehet hogy feleslegesen írok sztem ne ad fel hátha még tudod csinálni írtad hogy lehet altatás de sztem meg ne ad fel keresgelj ! családtagod ismerősöd nem tud segíteni ? Orvosok semmit nem tudnak ? Nem tud segíteni senki ?Írtad nem Bírod a hányást nem tud akkor más segíteni abban?
2017. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fajtamentés ha van neki? Vagy Noé Állatotthon

Amúgy szerintem ez a kutya stresszes vagy daganatos.

2017. júl. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
2 válaszoló vagyok amúgy sajnálom a kutyust remélem meg tud gyógyulni ne ad fel még! és hamar gyogyuljon meg a kutya
2017. júl. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :( Szerintem az altatás lenne a legjobb, mert ha be is adod menhelyre, ki fogadná örökbe? Örökre ott sínylődne és más kutyáktól venné el a lehetőséget, akiket rehabilitálni lehetne és gazdához adni abból a pénzből. Meg sajnos szenved is nagyon.
2017. júl. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Széklet vizsgálatot és vérvételt, ultrahangot csinált a doki? Ez alap lenne, olyan nincs hogy nem derül ki mi okozza. Hasnyálmirigye rendben van e?
2017. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Munden vizsgálatot megcsinált a doki, nem is egy orvos. Annyi helyre elvittük mqr olyan címszóval, hogy itt tuti tudnak segíteni, aztán semmi.

Nem szívja fel megfelelo mertekben az etelt es a tapanyagokat, kb csak atmegy rajta vagy visszajon. Emiatt nagyon sovany is.

2017. júl. 21. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kutyánk kb 6 éves korába pusztult el de ő úgy születet hogy emésztési gondjai voltak és ilyen sűrün nem is kellett dokihoz vinni. A milyénk is tenyésztőtől volt azért adta (ismerösünk) mert nem volt szive elaltatni.
2017. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ő is elpusztul ha nem kapja az infuziot, de mar nen tudjuk tovább fizetni :(
2017. júl. 21. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!