Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutya...

Mi a véleményetek a kutya mentőmellényekről? Azon belül a Navyline márkáról esetleg?

Figyelt kérdés
Kistestű kutyám van, 5 kilós, eddig nem igazán volt lehetősége úszni. Nemrég vettünk egy nyaralót a tóparton és szeret pancsolni a sekély vízben, ahol leér a lába. Aztán elkezdett érdeklődni a mélyebb rész felé is, hát beraktam a vízbe a hámjánál tartva, hagy ússzon picit. Na ez az úszás többedszerre is maximum kalimpálásnak sikerült, a kutya többször oldalra fordult. Olyan mintha az alap technikája lenne rossz. Továbbra is látom, hogy menne úszni, de nem mer, mindig megtorpan végül. Gondoltam veszek neki egy mentőmellényt, amiben biztonságosan úszhat. :)

2017. júl. 21. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk Alcott van, hasonló méretű ebhez. Őszintén szólva én felesleges holminak ítéltem így utólag, illetve arra jó főleg, hogy én nyugodtabb legyek, hogy tuti nem süllyed el az eb.

Az én kutyám biztonságérzetét nem javította egy cseppet sem, ha mellényben bevittük mélyebbre, spurizott benne azonnal kifelé, és magától sem ment be jobban később. Ez mellény nélkül is ugyanúgy megy neki.

A mozgását nem akadályozta, pont ugyanúgy úszik benne, mint nélküle.

2017. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!