Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit javasoltok? Hagyjam elmenni?

Mit javasoltok? Hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés

Van egy 13,5 éves szuka beagle kutyusunk, akinek egy nagy daganat van a hugyhólyagában. Műtét a kora miatt az állatorvos nem javasolja, meg mi se mennénk neki (tavaly még volt műtve, de az ébredése borzalmas volt). Nagyon sűrűn van vizelési ingere (általában ürít is valamennyit, de nagyon szenvedősen). Ma a reggelit nem ette meg, ami egy beagle-nél, főleg nála furcsa:/ 1,5 hete kapott fájdalomcsillapítót/gyulladáscsökkentő injekciót, de mint látszik nem sokat használt.

Megfogadtam, ha nagyon szenvedni látom, nem hagyom tovább, de ezt mégis annyira nehéz eldönteni:(

Kívülállóként mit javasoltok?



2017. júl. 21. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon szenved már akkor ne hagyd szenvedni búcsúz el tőle jobb mintha szenvedés teli halála lenne :(
2017. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés bizony, de ha gyógyíthatatlan, el kell engedni, hiszen szenved, fájdalmai vannak, csak nem tudja mondani. Nekem cicám volt, akit májelégtelenség miatt kellett elaltatni, mert már majdnem kómába esett :( Fárjem vitte az orvoshoz és ő is temette el, ezekben nem bírtam részt venni.
2017. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szegényke,ha szenved akkor jobban teszed ha elengeded. Neked nem lesz jobb,de neki igen. Sajnálom,tudom milyen elveszteni egy szeretett kis állatot
2017. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!