Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya legyen? Melyik...

Milyen kutya legyen? Melyik viseli el ezt a napirendet?

Figyelt kérdés

Kicsit zsúfoltak a napjaim, de már hiányzik egy kutya az életemből. Eddig csak kistestű keverékem volt, most inkább nagytestűt akarok.

Dolgozom iskola mellett, az óráim változóan vannak. Van, hogy 8-2-ig, van , hogy 1-8ig. Ha korán végzek akkor dolgozom van, hogy fél8-ig, van, hogy 10-ig

A kutya inkább kinti lenne,mikor kicsi akkor bent, télen is ha -20 fok lenne akkor bent.

Napi egy séta reggel vagy este. Meg játék (mondjuk az előző kutyám nem szeretett játszani kb 1 éves kora után, inkább csak jött utánam ha kint tettem-vettem és kunyizott simogatást :) )

Labradoron gondolgodom, a bátyám keresztanyjánál most születtek kicsik, szeptember elején lehet elhozni őket, így a kutyáért fizetnem sem kéne.

A labi jó lenne?



2017. júl. 22. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
A labi nagyon ragaszkodó, nem viseli jól a magányt.
2017. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kb napi 8-10 órát, ritkán 11-12 vagyok távol. Mint egy átlag munkanap.
2017. júl. 22. 17:17
 3/8 vantel ***** válasza:
Ha következetesen és helyesen kommunikálsz vele bármelyik fajta alkalmazkodik a napirendedhez.
2017. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljesen egyetértek! Illetve annyi hogy oké hogy napi egy séta de 10órákat egyedül, annyira unni fogja, hogy egyszer hazaérsz és már nem lesz ott..vagy bármi. Labradornak nagy a mozgásigénye (mint bármelyik kutyának). Ezt vedd figyelembe! Talán egy társat mellé hozhatnál, hogy ne unatkozon, legyen kivel játszani vagy néha vidd el napközibe, de amúgy sok sikert, és a legjobbakat! :)
2017. júl. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Napi egy?! séta? Hát, leginkább plüss. Kettö-három a MINIMUM, vagy szétszedi jobb esetben csak a kertet.


Mellette kutyasuli. Ha nem tudsz minöségi idöt vele lenni és kiszolgálni az igényeit, ne akarj kutyát.

2017. júl. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Négyes, miért ajánlasz neki még egy kutyát? Akkor lesz KÉT unatkozó kutyája, akik duplán rombolnak, nsgyon megéri, valoban.
2017. júl. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Panelban megértem a három sétát. Ott is általában egy hosszú van és 2x 10-20 perces egészségügyi. Kertesházban szerintem tökéletesen elég a napi 1. Sőt akkor sem lesz semmi baja ha csak 2 naponta 1.
2017. júl. 23. 09:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös

Nem tudom neked milyen neveletlen kutyád van, de mi az összes kutyánkat napi 1x este sétáltatjuk és nem szednek szét semmit. Ez a séta kb 1-1,5 órás. Megnézném aki 8-4 ig dolgozik és van 1-2-3 gyereke, plusz főz, háztartást vezet, tanul a gyerekekkel, kertészkedik vagy csak egyszerűen fáradt az egész nap után az hogy és egyáltalán MIKOR sétáltat 3x?

2017. júl. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!