Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol vettétek a kutyaházat...

Hol vettétek a kutyaházat kutyátoknak? Elégedettek vagytok vele? Kutyaházat keresek én is, megbízható minőségűt.

Figyelt kérdés
Több oldalt találtam, de nem tudom melyik az a hely, ahol valóban jó minőségű házat kapok, nincsenek extra igényeim, legyen szigetelt és tartós, rágásbiztos, kb. max. 50.000-ért. Beagle méretű kutyám van. Ajánlanátok nekem helyet, ahol megbízható, jó minőségű kutyaházat tudok venni?
2017. júl. 23. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Mi innen rendeltünk, megbízható.

2017. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha valami hasonlóval is beéred akkor szólok a szakinak, aki épp melózik ezen a gyönyörűségen a kutyájuknak, mivel élete első műve a második tuti jobban sikerül neki és olcsón vállalja, csak ne álljon meg az ütő a kutyában mikor meglátja:)))) már csak a tető hiányzik:) [link]
2017. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2017. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan csodás, hogy még feltöleni sem lehet:) sorry:)
2017. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!