Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskoláról mik a...

Melyik kutyaiskoláról mik a vélemények, tapasztalatok? Kutyaközpont, Népligeti kutyasuli? Más budapesti, tömegközlekedéssel megközelíthető a belvárosból is?

Figyelt kérdés
A Kutyaközpontról sokat nem hallottam, annyit olvastam, hogy elvileg jók, de egyetlen ember véleménye még nem győzött meg, viszont ott van ingyenes kutyaszocializáció. A Népligetiről hallottam már, az ismerősöm kutyája tükör módszerrel tanult és nagyon ügyes, de a körülötte lévő botrányok elbizonytalanítottak. Én nem akarom, hogy a kutyám rettegve meneküljön egy csoport ember és egy kavicsoskanna elől. Ott még mindig alkalmazzák ezt a módszert? Olyat keresek, ahol nem verik agyon a kutyámat, nem terrorizálják, nem sokkolják stb.

#kutya #nevelés #kutyaiskola #népligeti kutyasuli #kutyaközpont
2017. júl. 24. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha elmész mind a két kutyasuliba és megnézel egy-két foglalkozást. Így majd látod, hogy melyik kutyaiskola metodikája, szemlélete illik jobban hozzád, melyik oktatócsapat a szimpatikusabb.
2017. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tukrosok csoportban kergetik a kutyat. Teljesen ideggorcsok lesznek a kutyak,mire onnan kikerulnek. Jateknal is olyan lassan oldodik az ilyen kutya. Nem mernek odamenni a gazdajukhoz.
2020. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!