Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chappy és Friskies kutya kaja...

Chappy és Friskies kutya kaja vélemények?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Jól marketingelt szemét. Hús alig, ízfokozó annál több
2017. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

Nogyon rosszak és a 4%os hústartalmukhoz képest drágák is.

Szerintem nem kéne engedni, hogy ennyire silány minőségű tápkat adjanak ki.

2017. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Silány, színezett szemét. 4% hús borzasztóan kevés. Jó táp ilyen árban pl a Brit Premium.
2017. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

most néztem utána a Brit Premiumnak, tényleg nem annyira drága, és a 41% hús is jobban hangzik.

Nagyon köszönöm a segítséget.

Eddig szinte csak nyers vagy főtt húst evett a kutyám, de most szeretnék átálni a tápra is.


Nem értem miért kerülnek ennyibe a darling chappi és hasonló tápok. szomorú, hogy ennyit elkérnek, és 4% hús :(

2017. júl. 26. 12:24
 5/8 A kérdező kommentje:
egy 15kg-os zsák kb mennyi ideig tart ki nálatok? :)
2017. júl. 26. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kutya méretétől függ. Nekem macskám van, napi 60 grammot eszik (Brit Care Indoor szárazat) és kb. 4-5 hónapig elég a 7 Kg. De egy kisebb testű kutya is többet eszik szerintem.
2017. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 5 kilós kutyám van, Brit Care tápot eszik, kevesebb mint 3kg/hó a fogyasztása :) de ez a kutya méretétől függ természetesen, nálam a 15kg fél évig biztos kitartana :D
2017. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Köszi a segítséget, rendeltem Brit premium tápot, találtam szerencsére elég jó árban.

Remélem befog válni :)

2017. aug. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!