Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyers csirkehús IS tilos?

Nyers csirkehús IS tilos?

Figyelt kérdés

Néha adok a kutyámnak egy keveset. Az állatorvos ma leszidott miatta, mert hogy szalmonella, meg stb. "Nagyot csalódott bennem."

Én azzal védekeztem, hogy sokkal erősebb a gyomorsavuk mint a miénk. És emiatt nem veszélyes ez rájuk.

Én így tudtam. Melyikünknek van igaza?



2017. júl. 25. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
pff, legközelebb kérdezd meg kedvesen hogy hol vette a diplomáját? amúgy csak nyers disznót és vaddisznót nem szabad adni a többitől nem lesz baja, sőt kifejezetten jó hússal etetni a kutyát.
2017. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos még nagyon sok orvos a tápokat, vagy a főzött ételt tartja helyesnek. Holott nem kevés kutya eszik nyers étrendet, és nemhogy betegek lesznek, hanem nagyon sok problémás kutyának megoldást hozott.
2017. júl. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
A mi dokink kifejezetten barf párti, de ő sem ajánlja a csirkét
2017. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért nem?
2017. júl. 25. 23:48
 5/23 A kérdező kommentje:
És nem ellenzi a barfozást, csak a csirkét.
2017. júl. 25. 23:51
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kutyák nagy részénél allergiát vált ki, nem volt a kutyáknak zsákmánya a csirke és benne van a kockázat a salmonella miatt ha pl. valami nem oké a kutya gyomrával
2017. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Marhát, birkát, nyulat, pulykát ajánl inkább
2017. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én tudom rosszul.

Mentségemre szóljon, hogy nem magamtól találtam ki, eddig mindenhol azt olvastam hogy disznón kívül bármit lehet.

2017. júl. 26. 00:21
 9/23 AchromaticSmarties válasza:
12%
A nyers csirkehús doppingszernek minősül. A doppingszerek használatát a törvény bünteti.
2017. júl. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tilos. Mi nem barfozunk, de időnként kap. Amúgy szalmonellát minden állattól el lehet kapni, nem csak a csirkétől.
2017. júl. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!