Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig táppal való küszköd...

Még mindig táppal való küszködés! Valaki járt hasonló képp?

Figyelt kérdés

7 Hónapos bobtail kutyáról van szó!

panzi csirkés táp- hasmenés(vízszerű),hányás ezért kizárva,

select gold lazac rizs- el nem múló hasmenés,megint egy rossz kör

brit care bárány rizs-ettől véresre vakarta magát,de kitűnő széklet!

További lehetőség? Most happy dog vadhús konzervet kaptunk,valamint ha nem múlik a vakarózás allergia teszt! Vélemény? Nagyon megköszönném a segítséget mert teljesen tanácstalan vagyok és a mindenem a kutyám!


2017. júl. 26. 22:11
 1/3 kacago uborka válasza:
Nálam is ugyanez volt. Végigmentem az összes tápon az olcsótól a drágáig, végül az acana vált be.
2017. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kacago uborka válasza:
Mármint a kutyámnál:)
2017. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Zooplus, Exclusion táp, valamelyik burgonyás verzió, olyan fehérjeforrással, amit még nem fogyasztott (én a kacsát sőt, az összes szárnyasfélét és a tojást is kizárnám). Ha beválik, néhány hét alatt látni rajta a változást, de 14 hét után tisztul ki a többi a szervezetével.

Érdemes figyelni, hogy MIKOR jelentkeznek nála a tünetek. Az én kutyám tápváltás után szépen javult, aztán fokozatosan esett vissza: tárolási atka allergia.


"Most happy dog vadhús konzervet kaptunk", ami iszonyatosan éles váltás a száraztápok után. Ráadásul a "vadhús" miatt egy nagy csomó fehérjeforrástól elvágtátok magatokat, minimum a szigorú diétás, kutya szervezetét feltisztító időszakra, utána meg vagy vérteszt tudja megmondani, hogy valamelyik vad zavarja-e vagy megpróbálod őket visszavezetni az étrendjébe.


Én elgondolkodnék valami alternatív etetési módon is: BARF, PREY, főzés, valami, pláne, ha van a környéken megbízható nyesedékhúsos.

2017. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!