Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff talalt kutya oltasat...

Amstaff talalt kutya oltasat hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Talaltak egy amstaff fitalak szuka kutyat, akit en orokbe fogadtam. Nagyjabol decemberi szuletesu (akkor talaltak az utcan). Viszont, nem baratkozos tipus, nem jon ki jol mas allatokkal, kicsit agressziv, viszont az emberekkel mar annal inkabb, keritesen kivul. Veszek eki szajkosarat mindenkepp, ha megyunk allatorvoshoz, de nem tudom hogy viseli ha meglesz szurkalva. Nem olyan nagy, maximum 30 kg, hogyan fogjam le? Van valakinek valamilyen tapasztalata? Arra is gondoltam, hogy majd egy kis jutalom falatot, rakok ele amig megkapja az oltasokat. Az ivartalanitasa is tervbe van, de azt ugy tudom hogy csak oltas utan 30 nappal szabad.
2017. júl. 27. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A doki segit, megmutatja mit csinalj. Nem kell felni, sokkal nagyobb allatokat is el tud latni. Lovat is, tehenet is. Egy kutya nem fog kifogni rajta. Nekem ennel sokkal kisebb kutyam van, de meg se erzi az injekciot. Meg amikor elkabitotta a doki, mondta is, hogy lehet felsir majd, ne ijedjunk meg, de eszre se vette. Meg csodalkozott is az orvos, hogy milyen kemeny csaj. :D
2017. júl. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Házhoz kutyaképzö azonnal, mert igy normálisan szocializálni sem lehet utcára, és addig a kutyasuli is felejtös.
2017. júl. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy valaki keresi? Hogy van már gazdája, csak elszökött, stb.Elsősorban az eredeti gazdit kéne megkeresni!
2017. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Chip nem volt benne, tobb helyre ki lett rakva, par hetes lehetett amikor meglett talalva. Nem hiszem, hogy egy kiskutya csak ugy olyan hidegbe elkoborolna.
2017. júl. 29. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!