Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet egy kutyának,...

Tomi35 kérdése:

Mi baja lehet egy kutyának, ha bezárják 1-2 órára a kocsiba egy mélygarázsban?

Figyelt kérdés
Egy nagyáruházban vagyok biztonsági őr és sokadszor történik meg velem, hogy vásárlók kiabálnak velem, panaszt tesznek rám mert nem intézkedek ilyen esetben. Szeretem az állatokat, de ha nem ugat akkor mire fel intézkedjek? Ellopják? Bepisil? Idegösszeroppanást kap? Nem tudom, mi lehet az ok.
2017. júl. 27. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

Nem kap friss levegőt. nem szabad bezárva hagyni!!!

Örülj, hogy nem törték fel a kocsidat még és szabadították ki a kutyut

2017. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

A meleg az árnyékban is éri.

Simán rosszul lehet/elájulhat/hőgutát kaphat

És akkor te leszel a felelős

2017. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Látom nem sokat voltatok még mélygarázsban...

Semmi baja nem lesz a világon, megfulladni sem fog, hiszen az autó nem hermetikusan van lezárva, de ha úgy lenne is baromi sokáig elég a levegő. Ha meg még a Despacito is szól bent végképp nem lehet semmi baj.

2017. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Első kettő nem ismeri a mélygarázs fogalmát. Semmi baja nem lesz, szerintem a lakásban is melegebb van, mint egy mélygarázsban hagyott autóban.
2017. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező nem a saját kutyájára gondol.


Amennyiben így van, én csak annyit mondanék hogy a gazdájával beszéljék meg a vásárlók, mert neked semmi közöd hozzá (amíg nem látszik hogy szenved)

2017. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem a saját kutyájára gondolt, csak sokan nem tudnak olvasni.
2017. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, sokkal rosszabb, ha a napon hagyják a kocsiban. Ellopni pont ugyanolyan eséllyel lopják el, mint ahogy a kertből is kilopják. Ha bepisil, az nem a kutya gondja, hanem a gazdié. Ha nyüszít, pánikol a kutya, láthatóan rosszul van, az persze ok az intézkedésre, de ha jól elvan a kocsiban, akkor miért ne maradhatna?
2017. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!