Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 2 pásztorkutyám, és...

Van 2 pásztorkutyám, és morognak egymásra az esetéskor, hogy tudnám külön zárás nélkül nekik megtanítani, hogy nyugodtan egyenek egymás mellett a saját táljaikból?

Figyelt kérdés

Nem akarom hogy összeverekedjenek vagy ilyesmi.

A helyük előtt szoktam őket etetni, kb 2 méterre teszem le a táljaikat egymástól. Vezényszóra nyúlnak hozzá, addig mindkettő csak áll a saját tálja felett, ezzel nincs gond, de miután ehetnek és én eljövök tőlük mindkettő evés közben fel-felnéz a másikra és morognak egymásra, és félek hogy verekedés lesz köztük. Csak az a megoldás, ha elzárom őket egymástól, és úgy esznek? Nem lehet nekik valahogy megtanítani, hogy tűrjék meg egymást kajáláskor..



2017. júl. 27. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor ott vagy nem morognsk? Ha rájuk szólsz abba hagyják?
2017. júl. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oda kell csapni nincs mese. 2 KÁJ-om van egyik sem morog amikor esznek. Bár mondjuk én külön-külön megneveltem a kutyáim így amikor eljött az idő hogy a kisebb is már kint lakik akkor semmi probléma nem volt. Egyszer volt valami morgolódás de akkor elég volt csak szólni.
2017. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!