Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot választanátok...

Melyik tápot választanátok ár-érték arány alapján az alábbiak közül kistestű felnőtt kutyának? (Acana gabonamentes, Taste of the Wild, Farmina n&d gabonamentes, Wolf of Wilderness, Applaws)

Figyelt kérdés

6 éves a kutya, eddig a Josera bárányos tápját ette, de most szeretnék egy kicsit jobb minőségűre váltani.

Mindenképpen csirkementes, nem túl magas fehérjetartalmú tápot szeretnék (max 40%), és a gabona tartalma legyen rendkívül alacsony, lehetőség szerint közelítsen a nullához.

Személyes tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, ha van valamelyik táppal kapcsolatban.



2017. júl. 28. 14:37
 1/6 A kérdező kommentje:

Jobban utánanézve egyenként a tápoknak, szűkült a kör az Acana Pacificre, Farmina N&D gabonamentes tőkehalas narancsosra, és a Taste of the Wildtól a pacific stream, southwest canyon, pine forest, és sierra mountainre.

Ezek közül?

2017. júl. 28. 17:09
 2/6 anonim válasza:

Szia!

Mi két hét múlva hozzuk el a máltai csöppségünket!

Nekünk a tenyésztő azt ajánlotta, hogy a Taste of the Wild-et vegyük meg!

Mások ajánlják a Wilderness-t, de az Acana-t is, bár valakinek ez nem jött be!

Remélem segítettem! :)

2017. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
7%
Húst adj neki, sokkal jobb.
2017. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha lenne időm Barfozni, nyilván arról tettem volna fel kérdést :)
2017. aug. 3. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mai már a kérdés de gondoltam valakinek csak segítségére leszek 😋😁 Mi Acanazunk. Nagyon elégedett vagyok vele. És eszreveteleim szerint a kutyaim is. Egyébként a neten pl gyakorin is sok jó dolgot hallani róla ,remélem segítettem!😃
2017. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Taste of the Wild
2023. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!