Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweilert lehet 3 év kerti...

Rottweilert lehet 3 év kerti tartás után panelbe vinni?

Figyelt kérdés
Még 3 évig legalább kertes házban fogunk élni de utána elköltözünk csak nem tudom mennyire viselné meg.

2017. júl. 28. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

2,5-3 évet volt az én Dogo canariom is kerti kutya amíg a szüleimnél laktam. Amint lett pénzem lakásra egyből megvettem azt ami megtetszet, de ez a kérdés bennem is bennem volt. De szerencsére nem lett semmi probléma se az ürítéssel se semmi mással. Annyiban kell több hogy tőbb mozgásra van szüksége meg több külső ingerre. Bár mondjuk én nem panelban lakom és nekem van egy kicsi kertem oda ki szokott menni és azt szereti mert árnyékos.

De ismerek olyat aki rotival él lakásban meg olyat aki kau-val lakott de aztán vettek egy házat és jobb volt mindenkinek. De hát más kutya a roti és a kau.

2017. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2017. júl. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!