Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknál is van "idős...

A kutyáknál is van "idős kutya szag", mint az embereknél az "öreg ember szag"?

Figyelt kérdés

A Tibeti Spánielemnél vettem észre pár hete, hogy fura szaga van, ami eddig nem volt rá jellemző. Mindig kellemes bunda illata volt, mostanában meg valami nehéz lábszagra emlékeztető szaga van, főleg a fütyije körül...


Ivartalan, napi séták után mindig le van mosva a lába, hasa, feneke, ki van fésülve, és néha be is van púderezve a hasa. Ez már 13 éve így megy, ez a rutinunk, ő 14 éves.


Hiába fürdettem le, újra előjött a szag. A fülére gyanakodtam, hogy esetleg gyulladt és az bűzlik, de nem, az szép tiszta és nincs szaga. Nyílt seb, vagy tályog sincs rajta, akkor ez mi lehet?


2017. júl. 29. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne szagolgasd a fütyijét :)

Egyébként bűzmirigy mikor volt tisztítva?

2017. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet valami húgyúti gyulladás, én megmutatnám állatorvosnak
2017. júl. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat, látta orvos a napokban semmi baja, se bűzmirigy, se gyulladás.


Egyébként anélkül is érzem a szagát, hogy közel hajolnék hozzá :S :D

2017. szept. 1. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!