Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig élt a labrador...

Mennyi ideig élt a labrador (keverék) kutyusotok?

Figyelt kérdés
Az én labrador keverék kutyusom most 10 éves. Még a gondolatába is belehalok, ha elveszítem őt. Ismertek 14-15 éves labradorokat? Remélem még 4 évig biztosan velem lesz.
2017. júl. 29. 10:54
 1/7 anonim válasza:
Mivel kb 14-16 évig él egy közepes méretű kutyus ezért ha nem betegszik meg még akár 6 évig is élhet
2017. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van ahol azt olvasom hogy a labradorok nagytestu kutyak, mashol kozepeset irnak. Az en kutyam nem nagytestu, szerintem.
2017. júl. 31. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevetek kutyad van. Ez mar alapbol jobb mivel ezek szivosabbak. Nekem is keverek labrim volt es 14 evesen altattuk el mert mar nem.tudott labraallni
2017. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen az közepes testű
2017. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém most tíz éves és él és virul, a legtöbben fiatalnak nézik, remélem még sokáig velünk lesz.
2017. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A keverék kutyák nem feltétlenül szívósabbak, mivel nincsenek szűrve semmire, s a szüleikről sem tudni semmit így igazából bármi bajuk lehet... A labrador átlagosan minimum 12 évet szokott élni, de pl. nem tudjuk mivel keverék.

Illetve ami a legfontosabb az életminőségét sem ismerjük, pl. mit eszik, stb.

2017. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagytestű max akkor lesz, ha elhízlalod. S mivel hajlamos a zabálásra, vannak nagytestű példányok. De amúgy közepes testűnek számítana, ha a gazdája nem hízlalja el.
2017. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!