Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Két kölyökkutya...

S. O. S. Két kölyökkutya találkozhat?

Figyelt kérdés
10 hetes csivava és ma érkezik egy 6-7 hetes mentett tacskó. Bonyolult a helyzet de az a kérdésem, hogy találkozhatnak, játszhatnak e együtt vagy meg kell várnunk még az összes oltásuk meg lesz? És mielőtt valaki leugatna, hogy mekkora szemét vagyok hogy 6-7 hetes kutyát idehozok... Egy aljas szaporítóé a tacsi és ez az egy nem kelt el és azt mondta, hogy majd a Dunába dobja. Ezért mondtam, hogy elhozom. Szóval kérlek segítsetek, mert nincs 2 hete, hogy elhoztam a csivavám és nem számítottam még egy babára..

2017. júl. 29. 14:49
 1/6 anonim válasza:
82%
Szerintem először szoktatsd össze őket!
2017. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az oké. Nyilván nem zárom össze őket egyből egy hétre. Csak hogy az oltások nem jelentenek e problémát..
2017. júl. 29. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném összerakni őket, mert gondolom a kicsinek egy oltása sincs, és a másiknak sincs meg az összes még. Egy állatorvossal konzultálj szerintem és kérd ki a véleményét róla.
2017. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tacsi bizonytalan helyről származik, akkor az sajna karantén, tehát nem találkozhatnak. Olyan befogadót keress neki legalább az első hetekre, ahol biztosan csak felnőtt, egészséges, rendszeresen oltott kutya van, vagy nincs kutya.
2017. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg a csivavádnak nincs meg minden oltása, addig semmiképpen ne rakd össze a tacsival
2017. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Várd meg az oltásokat!

Addig ne érintkezzenek!


Mellesleg:

A KISKUTYA NEM BABA, HANEM KÖLYÖK!!!!

Ez annyira undorító...

2017. aug. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!