Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a fajtája ennek a...

Mi lehet a fajtája ennek a kutyának?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a nevét, és már csak a tulajdonságaira emlékszem. Kicsi aranyos kutya göndör szőrű lelkes, azt hiszem angol fajta, de japánban is nagyon elterjedt. Hosszú ideig él és nem hullik a szőre. Ha jól emlékszem szaga sem nagyon van. Állítólag ez az egyik legokosabb kutyafajta, egy nyolc éves gyerek szintjén áll. Nagyon megtetszett és gondoltam utána nézek de, így hogy nem emlékszem a nevére nem találom sehol. Ha valaki tudja akor segítsen légyszíves! A válaszokat előre is köszönöm!

2017. júl. 29. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Uszkár.
2017. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is uszkár, ha méretre kicsi akkor a törpe uszkár.
2017. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet esetleg valamilyen bichon vagy puli?
2017. júl. 29. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress rá az uszkárra, ha látsz olyan képet mint a kutya volt akkor az, ha a puli keresőszó alatt látsz akkor az, ha pedig a bichon alatt akkor pedig az. Igazából mi azt a fajtát adtuk neked amire ez a legjobban illik és ez, hogy a legokosabb kutyafajták egyike szinte biztossá tette hogy az uszkárról van szó, hiszen őróla ez köztudott tény.
2017. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Uszkár, bolognese, bichon frisé, esetleg bedlington terrier. Ezek közül csak az utolsó angol fajta.
2017. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bichon havanese, legalábbis nekem ilyen van és minden kritériumnak megfelel a leírtak alapján.:D
2017. júl. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!