Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya-macska "barátság"-ról?

Kutya-macska "barátság"-ról?

Figyelt kérdés

Van egy keverék kutyám (menhelyről fogadtuk, terrier keveréknek van írva, most kb. 2 éves), alapvetően jó kutya, viszont ha meglát egy macskát az utcán megőrül.


Egyszerűen nem tudom macska jelenlétében lenyugtatni.


A legutóbbi esetben kiszabadult a hámjából, és kergette szerencsétlen macskát, de az idegesít a legjobban, hogy nem igazán játéknak tűnt a kutyám részéről.


Valaki tudna ebben tanácsot adni, vagy esetleg valami videót linkelni ami erről szól?

(szétnéztem youtube-on de ott csak összeszoktatásról találtam videót...)

De nekem igazából azt kéne megtanulnom, hogy az utcán hogy nyugtassam le őt a macska jelenlétében...


Előre is köszönök minden segítséget!



2017. júl. 30. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd kutya iskolába, viccen kívül!Keresztanyukám viszi a kutyáját és nyugodj meg, addig kell vele visszamenni a bejárathoz,amíg nem tud normálisan bejönni.
2017. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tervezem a kutyaiskolát, most lehet hamarosan a városomba is lesz, arra biztos fogok menni.


De gondoltam, addig is próbálkozom...

2017. júl. 30. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

"Üsd meg. Keményen."

Na jó, nem szó szerint értettem, de igenis erőből, tekintélyből tudatosítsd benne, hogy az van, amit _te_ akarsz, mint a falka vezetője, és te nem akarod, hogy megörüljön bármitől. Ha másképpen nem megy, akkor szépen fogod, és a nyakbőrénél fogva leszorítod a földre, ahogy a vezér tenné, ha a egy falkatag semmibe venné azt, hogy a vezér dönti el, hogy mi legyen.

És itt most nem csak a random macska élete a veszélyeztetett, hanem így ész nélkül simán a kutya is kocsi alá rohanhat.

2017. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kutya iskola! Ott megtanul sok mindent ! Nekünk nemsokára lesz kutyusok de van 2 cicánk és félünk mert nem tudjuk mi lesz. De úgyis fog járni kutyaoviba meg suliba is 😉
2017. júl. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!