Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat megharapta egy másik...

Kutyámat megharapta egy másik a fulenel. Kilatszik a porc. Állatorvos milyen költséggel hozza helyre?

Figyelt kérdés
Nyaralni voltam rábiztam a családra. Szomszédja viharban kiszökött ugattak egymást majd kerítésen keresztül elkapta a kutyám fülét. Anyámék nem szóltak. Négy nap telt el azóta. Nem számoltam efféle balesettel 20 ezer forint van 1 hét múlva kapok fizetést. Azért is ideges vagyok hogy eltelt ennyi nap. De vajon mennyit kérhet az állatorvos h meggyógyítani :( le van neki fertotlenitve
2017. júl. 30. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképp lássa doki! Legalább kezelje le, reméljük műtét nem kell. De ha én szeretem a kutyámat akkor még az utcán is koldulnék hogy meggyógyulhasson, nemhogy azon vacilálnék hogy egy huszasból kijön-e a doki...
2017. júl. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed orvoshoz, megviszgálja és elmondja, hogy mennyi lesz a kezelés. Ha kijön akkor mindenki boldog ha pedig nem akkor megkéred, hogy 1 hét múlva fizethesd ki a maradékot.
2017. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretem es azert kérdem hogy kijon e belole, mert ha nem akkor kerek kolcsont. Nem sajnalom ra a pénzt
2017. júl. 31. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!