Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya fajta lenne az...

Milyen kutya fajta lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Egy közepes nagyságú kutyát szeretnék max olyan 50cm magassággal.Egyetlen egy kikötésem lenne mégpedig az hogy legyen könnyen kezelhető aki szomjazik a tudásra és hamar meg is tanulja azt. Volt már kutyám,legutóbb egy vadász és kopó keverék. Hát vele meggyűlt a bajom, elég makacs volt de az alapokból mindent sikeresen megtanult. De most szeretnék egy olyan kutyát akit ennél jóval könnyebben tudnék tanítani. Kerti kutya lenne, mindennapi játékkal és sétával. Mit ajánlotok? Előre is köszi!

2017. júl. 31. 00:06
 1/5 anonim válasza:
Esetleg golden retriever vagy labrador de ha ezekről a kutyusok róla gondoskodni kell😉
2017. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én személy szerint a magyar vizslát ajánlom. Akárki akármit mond szerintem magasan jobb a labladornál és a golden retrievernél is....
2017. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem a labrador a legjobb és legtanulékonyabb kutya. én azért nem ajánlom a magyar vizslát mert ha kerti kutya lesz akkor az a legnagyobb keritésen is ki tud mászni.Remélem tudtam segiteni
2017. júl. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én a border colliet ajánlom.
2017. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2017. aug. 6. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!