Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezd megbarlnulni a...

Miért kezd megbarlnulni a máltai bichonom rózsaszín bőre? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 2 és fél éves fajtiszta máltai selyemkutyám. Eddig a testét rózsaszín bőr borította, ami sokszor nagykn látványos volt a hófehér szőre alatt. Nagyon imádtam. Viszont most azt vettem észre, hogy különböző helyeken, kissebb-nagyonn foltokban a bőre barnás kezdett lenni. Kezdődött az a kakasa tájékán, aztán a füle töve, a nyaka... remélem nem lesz teljesen barna bőrű mert imádom ezt a rózsaszín színt. Mit gondoltok mitől van ez, illetve nornis ez egy hófehér, fajtiszta bichonnál? Ja egyébként fiú.

2017. júl. 31. 07:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért, telefonról írtam
2017. júl. 31. 07:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez annak a "maradványa" lehet, hogy a 20. sz.-ban megpróbáltak színes máltaikat "gyártani". (A barna foltokon lehet, hogy egy kicsit sárgásabb szőr fog kinőni)
2017. júl. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Bocsi ha rosszul tudom :)
2017. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg kosz nem lehet? Fürdrtéssel nem nön le?
2017. júl. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Megnyugtat hogy nem betegségre gyanakodtok ti sem.

Nem kosz sajnos mivel pont fürdetésnél vettem észre őket, próbáltam lemosni de nem jött le.

2017. júl. 31. 08:53
 6/9 anonim válasza:

Szia!

Egy másik kérdésnél ugyan ez volt a téma, caak nem máltaiakkal.

Ott az egyik embernek a kutyájánál máj gyulladást észleltek boncolása után.

Remélem a tieddel nem ez van, mivel a szerencsétlen kutya a foltok kijövése után 2 hónappal meghalt. :(

Nekem 12 nap múlva lesz máltaim, ugyanígy fajtatiszta. Remélem mienkkel ilyen nem fog történni.

Gyógyulást a kutyudnak!

2017. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2-es válasz a korrekt.
2017. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ismét itt. Nem beteg, azóta még mindig jól van, a foltocskáiv együtt:)
2017. szept. 16. 16:02
 9/9 A kérdező kommentje:
foltocskàival*
2017. szept. 16. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!