Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baja velem ennek a kutyának?

Mi a baja velem ennek a kutyának?

Figyelt kérdés
Anyámé,keverék,2éves,nagyobb termetű,én külön élek.Eddig 3szor látott,úgy örült nekem mint majom a farkának,ugrált,simult,idegenekkel is ilyen sokszor.Most odamentem 2 napra,vittem az én yorkimat is,őt most látta először.Eleinte velem meg a kutyámmal is elvolt.Aztán másnap kezdett ideges lenni a kutyámra,mert állandóan ugrándozott rá,külön lettek választva,ez oké,megértem.Viszont teljesen megváltozott velem szemben : láttam a szemén hogy idegesítem én is,párszor megugatott,kezdtem tartani tőle,mert kiszámíthatatlannak láttam,és már nem mertem anyám nélkül kijönni a házból.De ez így nagyon kellemetlen,hogy nem járkálhatok ahogy én akarok ha ott vagyok,mert most már félek hátha megharap.Morogni nem morog,de élesen rám néz,meg ugat,meg nem csóválja a farkát úgy mint előtte.Hogy rendezzem vele ezt a viszonyt,mi a baja neki egyáltalán,mikor látja hogy a gazdájával beszélek,együtt vagyok,nem vagyok agresszív,nem csinálok semmit.
2017. júl. 31. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Talán megérezte, hogy nem tudsz írni. És biztosan úgy van vele, hogy aki írni se tud, abba nem szabad megbízni!
2017. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

"abba nem szabad megbízni"

Ha kötekedsz te szerencsétlen legalább te írnál helyesen.

2017. júl. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Pár napig etesd te. Kezdj el vele (is) foglalkozni.
2017. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
24%
Odamész provokálni a patkányoddal, és csodálkozol hogy ideges?
2017. júl. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

"nem csinálok semmit."

Nos, épp ez a baj.

Szeretetre vágyik, amit eddig tőled is megkapott.

Most ott a te kutyád, neki már nem jut, hiszen minden a sajátodé.

2017. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értelmetlen válaszok nem érdekelnek.De majd csak jön aki ért ehhez.. Nagyon nagy ritkán tudok csak menni,eddig csak annyit kapott tőlem hogy 1-2 simogatás,mentem-jöttem,nem volt nagy ügy.Most történt először hogy ott voltam 2 napot,ráadásul a kutyámmal.Anyámék ugyanúgy simogatták,de az enyémet is,mivel az enyém már 8 éves,sokat volt régebben náluk.Lehet hogy féltékeny a kutya mert bementünk a területére ? Mi van ha elkezdek vele jópofizni legközelebb és megharap ? Kutyától még nem féltem soha,de most ő érzi hogy félek tőle,pedig nem egy bestia.Kenyerezzem le kajával,vigyek neki mindig valamit,és akkor hozzám köti a pozitív dolgokat ? Na de ezt is hogyan kezdjem el,már ahogy belépek az udvarra rögtön adjak neki valamit ? Nekem ez marha furcsa hogy így ellenem fordult.
2017. júl. 31. 12:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy, mintha nem egy beszari lennél és kész. Csináld ugyanazt, mint eddig. Ha megharap lekeversz neki egyet. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Ha egy 2 méteres medveölő lenne, akkor megérteném.
2017. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!