Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új szülött kutyák nem esznek....

Új szülött kutyák nem esznek. Az anyának van teje meg gondoskodik a kicsikről, de nem esznek a kicsik. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyenkor a kicsik nincsenek kiszáradva se és kihűlve sincsenek. Az állatorvos csak holnap után tud jönni. Nem szeretném ha elpusztulnának a kicsik. Az anyának nincs baja pénteken(07.28) volt ultra hangon és vasárnap(07.30) szültek a kölykök. Kérlek titeket segítsetek. Köszönöm!

2017. júl. 31. 20:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja egy kis okos keverék kutyáról van szó.
2017. júl. 31. 20:17
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól kijött a víz belőlük?

Beindult a szopó reflex?

Rakd rá a cicire őket éjjel is 2 óránként

2017. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Beülsz a kocsiba, vagy felszállsz a buszra vagy hívsz taxit és irány az állatorvos!

Nem fogják megélni a holnapot, ha nem esznek! Kutya-tápszered meg gondolom nincs otthon...

2017. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegnap még ettek ma valahogy nem akarnak. Igen elindult a reflex. A legközelebbi állatorvos 60 kilométerre lakok a második legközelebbi orvostól. Így az csak holnap opció hátha rájönnek hogy jó nekik az evés.
2017. júl. 31. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért nem esznek mert nem jöttek rá hogy jó nekik az evés...főleg ha már ettek először és most nem. Ha nem emeled fel a hátsód és mész el a legközelebbi ügyeletre mi aztán semennyire se tudunk neked segíteni. Ezért nem szabad felelőtlenül szaporítani.
2017. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezért nem kéne szaporítani ha még annyi sincs benned, hogy vészhelyzet esetén orvoshoz vidd a kutyákat. Az ilyen idióták miatt kéne bevezetni egy ebadót és minden alom után százezres összegeket fizetni. Talán akkor elmenne a kedvetek ettől.
2017. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugye hallottál már a herpesz vírusról?

Amit tehetsz:

2 óránként a kicsiket egyenként cicire teszed és megpróbálsz tejet fejni a szájukba. Ha nem nyelik le, akkor nem sok remény lesz a túlélésre. Ha nem nyelnek, nincs szopóreflex, mesterségesen sem tudod etetni őket.

2017. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha valóban nem szeretnéd, hogy a kicsik meghaljanak, akkor tennél ezellen. Hívnál orvost vagy bevinnéd őket. Ha pedig annyira nem is érdekel se a kölykök, se a szuka egészsége, miért szaporítottál?
2017. aug. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
ugyanaz a véleményem. mi is rossz helyen lakunk, messze egy jó allatorvostol, de ha szükség van akkor megyünk és nem érdekel a táv. ne szaporits ha nem érdekel, koborkutya van rengeteg, nem kell több. :) egy tenyeszto voltam✌
2017. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy nem vagyok idióta. Azért nem válaszoltam mert a kutyákkal 3 állatorvosnál voltam mire egy meg tudta menteni a hétből öt kutyusomat. Nem volt felelőtlen szaporulat. Mindegyik kiskutyának van már gazdája. Csak úgy engedem össze a két kutyámat párzási időszakba hogy kb 5 gazdát találok a kicsiknek. Ez volt a második vemhessége a kutyámnak és nem tudtam hogy mit lehetne enni de mindenki írta az orvost és elvittem.
2017. aug. 1. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!