Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám túl agresszív de...

Darandaliuszmusz kérdése:

A kutyám túl agresszív de altatni kéne sajnos, valaki tud olyan állatorvost akinek van nyugtató puskája?

Figyelt kérdés
Idegeneket semmiféleképpen nem enged a közelébe és visszafogni se lehet,legutóbbi beoltásnál meg is harapta az orvost, ezért kell valaki olyan akinek van puskája. Fejér megyében lenne az opcionális

#kutya #altatás #harapós #nyugtatópuska
2017. aug. 2. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell puska. Doki ad altatószert. Ti beadjátok. Doki tudja, mikor hat a szer és akkorra ott lesz.
2017. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Embereknél miért nincs ilyen?

Miért lett agresszív a kutya? Biztos nem magától.

2017. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért baj az, ha nem enged idegeneket a közelébe? Őrzi a házat és a területét. Az, hogy nem értesz a kutyához, és képtelen vagy kezelni, vagy inkább lusta, nem jogosít fel, hogy meggyilkold. Ő érted él, téged szolgál. Neked milyen hasznod van a világ számára?
2017. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon öreg , apám ( akit a főnöknek tartott) meghalt jó pár éve így most azt hiszi ő a főnök és ettől pedig egy kutyában nincs rosszabb, de remélem akkor hogy injekcio nélkül is megoldható a nyugtatása
2017. aug. 2. 21:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Na akkor még egyszer :D 12 éves, tumor van a lába között amit nyalogat s közben sír plusz mivel németjuhász ezért a hátsó lábainak a forgójával is problémák vannak , ja és az a tumor mindig vérzik. Nincs más megoldás sajnos, doki is megmondta.
2017. aug. 2. 21:14
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Sosem értettem, hogy amikor kap pár választ a kérdező, akkor előjön egy másik sztorival.

Ha el akarod altatni, mert beteg és reménytelen a helyzete, akkor nem altatópuska kell neki. Állatorvos elaltatja, szájkosárral vidd, akkor nem tudja megharapni, utána pedig beadja a szívébe a végső döfést egy újabb injekcióval.

Jó ezt olvasni??? Hozzánk kijött az állatorvos, mert menthetetlen rákos beteg volt a tacskónk, de ne akard tudni milyen az, amikor utolsót dobban a szíve.


Lehet lepontozni, állok elébe.

2017. aug. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
6-os vagyok. Az 5-ös válaszod kiverte nálam a biztosítékot. Miért nem ezzel kezdted? :( És még teliszájjal röhögsz is rajta. Gratulálok!
2017. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvostól kérsz nyugatatót, ezt pl kajába csempészve oda tudod neki adni. Ez annyira le fogja szedálni, hogy a kutyának be tud adni az orvos egy olyan altató injekciót, amit műtéteknél használnak. És ha már teljesen bealudt, akkor kapja meg a végleges altatót, így semmit nem fog érezni az egészből.
2017. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Első három válaszolót felpontoztam, mert egyetértek, hasznos is.

De csak én vagyok az egyedüli, aki utálja, hogy a fő kérdésben nem is szerepel a lényeg, hogy 12 éves és nagy tumor van a lába közt, csak az, hogy agresszív a kutya, nem enged idegeneket a közelébe, ezért altató puskás orvost keres?

2017. aug. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Idióta, mondjuk hs a LÉNYEGI informácioval kezted volna, nem pedig ugy állítod be, hogy neveletlen kutya aki másokat bánt és AZÉRT altatnátok...
2017. aug. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!