Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hajdú-Biharban tudnátok...

Hajdú-Biharban tudnátok ajánlani Dobermann tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Szaporító egyáltalán nem érdekel, csak törzskönyves kicsi.

2017. aug. 3. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Forte Fidato
2017. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

irta, hogy szaporitó nem érdekli!!!!! kedves első.



Di Villa Amulett, Csini-baba, őket kérdezd meg. Illetve ha van kedved átugrani Romániába, akkor a Get to the Point kennel.

2017. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ,hogy szaporitanak vagy sem. Akkor nézd meg a Tahi Réme kennelt ,vagy a Perlanera kennelt.

A Csini Baba az csúcs szuper ott látni is a kutyákon de szerintem már nem foglalkoznak tenyésztéssel.

2017. nov. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Erdöberki kennel ! Ott is érdeklődhetsz ,naluk is szép kutyák vannak.
2017. nov. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De a lényeg ,hogy legyen a szülöknek szürese tenyeszszemleje ,és a kicsinek törzskönyve.
2017. nov. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Helo ! Utanna neztem egy ket kennelnek mert rajongunk mi is a dobikert, remelem segithetek ezzel. A di Modello nagyon gyönyörű kutyakat tenyeszt annyira szepek hogy nem is lattam meg olyan kutyakat ami az oldalukon van fent ,es mondta egy ismerosom barmelyik kutyat viszi kiallitasra veri mindegyiket !

Van szerencsen az Ashanti arrol is jokat hallani !Megneztuk a fidato oldalat is ,hat biztos nem lehetnek szaporitok, csipo konyok szem szurese tenyeszszemleje van minden kutyajuknak nem beszelve arrol hogy minden kutyajuk a perlanera kennelbol van ,ha valaki szaporitani akar nem ketszazezres kutyakkal teszi hanem otvenezressel es nem szureti nem viszi kiallitasra mert kiallitasi eredmenyek is vannak am ott. Talan szaporito kent kezdte amig nem talalta meg a legjobb kennelt ,de lehet csak kezdo tenyesztok, sok irigye is lehet annyi perlanera kutya utan. Mindegy nezz szet kozel van hozzad az Asanti kennel valamint erdemes elmenni a di Modellohoz is azokban biztos nem fogsz csalodni. Bantjak a dobisok egymast ,egymas hata mogott ocsaroljak egymas kutyait csak az egyik dragabban adja el mint a masik. Nemelyik tenyeszto gusztustalanabb mint egy rossz szaporito.

Remelem segitettem.

2017. nov. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Némelyik tenyésztő gusztustalanabb, mint bármely szaporitó!" erről beszétem. perlanera kuya ide vagy oda... olvasd már össze a két perlanera törzskönyvét amit összerakott. igen szoros beltenyészet, és NEM vonaltenyésztés. Az összes közül akit felsoroltál, a di Villa Amulett az egyetlen korrekt tenyészet. megjegyzem éppen egy nagyon nagyon jó párositás van náluk éppen, amiből még van eladó kiskutya. és ami lényeges! nem szerb törzskönyvesek a kiskutyák.
2017. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen, Imirob , facen Nagy Imre néven van fent, nem ismert tenyésztő, de annál lelki ismeretesebb, nekem tőle van egy gyönyörű kanom Oscar z Padoku és Bazsi nevű szukájától :)
2019. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!