Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sovány német juhászkutya...

Sovány német juhászkutya felerősítésére milyen kaját ajánlanátok?

Figyelt kérdés
1,5 hete van nálunk, oltott, féregtelenített is volt, de másnap megcsináltuk a féreghajtást ismét, és egyben a bolhairtást is.

2017. aug. 3. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy barf vagy jó minőségű táp. Tápokon fel van tüntetve, hogy hány kilós kutya hány gramm tápot kaphat, annyit adjatok, amennyit az ideális súlyhoz írnak, napi több adagra elosztva, hogy ne terhelje le nagyon a gyomrát ha eddig keveset evett
2017. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős a kutya? Ha még kicsi, akkor inkább sovány legyen mint kövér,mert az ízületeinek nem tesz jót, ha meg van hízva. Miénk most 14 hónapos, és csak most kezdi összeszedni magát, de még van mit magára szednie. Nekünk is sovány volt, bár nekünk sokáig bélproblémái voltak.Széklete normális? Mivel eteted?
2017. aug. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jelenleg Fer-Dog tápot eszik, előtte szerintem konyhai maradékokat. nem kicsi már, közel 3 éves. A széklete normális. A táptól már hízott, de még messze nem az igazi.
2017. aug. 4. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Szerintem adj neki többet, a táp zacskón lévő adagolás csak iránymutatás. Mi most kacsás joserát adunk neki, és jóval többet, mint az adagoláson van.Ha csak annyit kapna csont és bőr lenne. Meg mellé szokott kapni natur joghurtot, és csirke farhátat (ez csak csemege neki, mert sok tápanyag nincs benne, viszont van rajta zsír is, meg kell a fogainak)és marha csontot is szokott kapni, gyümölcsöket, zöldségeket.Télen főzni is fogok neki a táp mellé.Sokan mondják hogy csak egy fajta kaját kapjon, vagy csak barf vagy csak táp. Én ebben nem hiszek, kell a rost forrás a kutyáknak. Egész életét nem élheti csak száraz eledelen. Meg én szerintem rondább dolgot is felesznek a földről nemhogy ilyen jó dolgokat amit az ember ad nekik, úgyhogy én ebben hiszek és kész. (ételmaradékot viszont sosem kap csak ami neki való és külön készítem el neki)
2017. aug. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!