Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti milyen márkájú tápot...

Ti milyen márkájú tápot adatok a kutyusotoknak? Mennyire vált be nektek? Milyen fajta kutyának adjátok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 4. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Orijen. Jó táp szerintem és a kutya is megeszi. Dogo canario.
2017. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Acanarol és Royal Caninrol vélemények? Illetve Pedigreeről?
2017. aug. 4. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Acanaval nincs tapasztalatom, a Royal nagyrészt kukorica, ami nem kell a kutyának, a Pedigree pedig egy túlárazott semmi, szintén tele van gabonával.
2017. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az Acana nagyon jó minőség, a másik kettő esetében egyetértek az előttem szólóval
2017. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eddig Brit Care Small breed-et evett, ami teljesen bevált, de mivel most nem tudtam rendelni, Fressnapfos Premiere Mini tápot vettem. A Brit jobb minőségű, de ez is egy jó táp, szintén 40% hús van benne. A fő különbség, hogy míg a Premiere csirkés, a Brit bárányos. A Brittel talán egyetlen problémám az volt, hogy nagyon aprók a tápszemek, olyan 3-4 kilós vagy ennél kisebb kutyának való méret, a Royal Canin Chihuahua tápjában nagyobbak voltak. Enyém 5 kilós csivava keverék és elég keveset rágott rajta, de amúgy egy szuper táp, ízlett neki, nem ezért vettem másikat. Mostaniban már nagyobbak a tápszemek, kb. borsó méretűek. Szóval mindkettő jó, egyelőre a Premiere tesztelés alatt. A márka konzervét eddig is kapta és imádja (70% húsos, olyan mint egy hústömb, nem az aszpikos fajta) egy-két kanállal szoktam a tápra rakni neki (vagy ugyanennyi natúr joghurtot, azt is szereti)


Enyém olyan 2 kiló tápot eszik havonta, ebből 4kg táp 4000ft. A 800 grammos konzerv darabja 750ft.


A Royal nem ördögtől való, viszont baromira túl van árazva. Középkategóriás táp, szuperprémium áron. Így már rossznak mondanám. A Pedigree (ahogy a Friskies, Chappi, Darling és hasonlók) nagyon silány táp, tele van ízfokozóval és színezékkél, hússal alig találkozott (4%...)

2017. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az Ariont és a Panzit fogom megpróbálni. 😊😘
2017. aug. 5. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Panzi is gagyi :(
2017. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na akkor a Panzi is kuka..
2017. aug. 5. 15:03
 9/11 anonim válasza:
Mivel ragadozó, a legjobb lenne nekik a nyers hús.. Disznó kivételével. Erről is sokat lehet olvasni. Viszont a logisztika nehezebb.
2017. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Meg annyi, hogy adtam neki egy hétig nyers csirkét (még most is kap kétnaponta) és mivel rágcsálnia kell elég sokáig, a fogkő teljesen eltűnt.

A csontok miatt sem kell aggódni, csak ha megfőzöd. Nyeresen minden ok, és élvezi nagyon a kutyus.

2017. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!