Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyánál mekkora erősségű...

Kutyánál mekkora erősségű villanypasztor ami nem halálos/rossz kimenetelű?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék! Nem a kutya van elkerítve, hanem a haszonallataink. Viszont felek hogy a kutya neki megy a villanypasztornak hany Joule aminek még ellenáll?
2017. aug. 5. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mekkora a kutya? Nem mindegy hogy tacskó vagy bernáthegyi
2017. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért felmerül bennem a kérdés, ha a kutyához méred a pásztor erejét, vajon elég lesz-e a haszonállataidnak is?
2017. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Nincs forgalomban olyan villanypásztor, ami árthat az állatoknak. Nem a kutya mérete, hanem az elkerített terület kerületét és az állat szőrének nagyságát kell figyelembe venni villanypásztor vásárlásánál. Kis terület, kis szőrű állat esetén elég egy gyengébb, míg több km-es, racka juhok őrzésére szánt pásztornak nagyon erősnek kell lenni.

Én innen vettem már vagy 6-7 éve, úgyhogy csak javasolni tudom:

[link]


Neked egy alap vagy közepes megfelel, de fel is hívhatod, és megbeszélheted vele a részleteket. Tartozékokat is érdemes a villanypásztorral együtt megrendelni.

2017. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már rég nekiment. Próbáld meg odahívni a dróthoz, erősen gyanítom, hogy tisztes távolságot fog tartani, mert már tudja mire jó.
2017. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Boxer, rövid szőrű. 35-40kg
2017. aug. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!